פלאשנט המלצת השבוע - איך לשדרג את האיפור לערב בפעולה פשוטה?
המלצת השבוע
איך לשדרג את האיפור לערב בפעולה פשוטה?

הדר צאלים
יום שלישי, 5 בפברואר 2019, 16:06

טקס ההתארגנות לקראת אירוע ערב כולל איפור ושימוש בתכשירי טיפוח מסוימים כמו ג'ל לגבות. מה עושים עם כל תכשיר ואיך משדרגים את האיפור בפעולה פשוטה? הנה כל הטיפים ששווה לך להכיר
איפור ערב שונה מאיפור יום בכמה פרמטרים בולטים. ראשית, את המראה המחמיא ניתן להשיג בשעות הערב רק אם משתמשים במוצרי איפור שמתאימים לתאורה מלאכותית. בניגוד לאיפור יום שבו השמש היא זו שקובעת כיצד ניראה, בשעות הערב והלילה אנחנו תלויות בגופי תאורה, פלורסנטים ולעיתים גם תאורת רחוב. כתוצאה מכך, יש לבחור היטב את תכשירי האיפור שבהם משתמשים ולהתאים אותם לאופי האירוע.

שנית, טקס ההתארגנות לאירוע ערב נמשך זמן רב יותר בהשוואה לאיפור יום סטנדרטי. בשעות הערב אנחנו מנסים להיראות במיטבנו על ידי השילוב בין מוצרי איפור וטיפוח, אבל במקביל נרצה להרגיש נינוחות ומשוחררות. בהקשר הזה, מסתבר שאפשר לשדרג את האיפור לערב בפעולה אחת פשוטה של שימוש בג'ל לגבות.

קיבוע הגבות בכל שעה
ג'ל לגבות הוא ג'ל שקוף שמגיע באריזת מסקרה או בצנצנת לשימוש נוח. מלבד ההיבט הפרקטי, מדובר בתכשיר טיפוח שמסוגל לעצב ולקבע את הגבות לאורך כל שעות היממה ובתוך דקות ספורות בלבד. בפועל, הפורמולה הפעילה בתוך הג'ל נצמדת לשיער הגבה ומקבעת את העיצוב הנבחר במקומו – גם אם זזים הרבה, יוצאים לרקוד או משתתפים באירוע משפחתי עד השעות הקטנות של הלילה.

היתרון של ג'ל לגבות בא לידי ביטוי באופן שבו האיפור נותר עמיד. הג'ל מאפשר לסרק ולהרים את שיער הגבות לפי טרנדים אופנתיים, לייצר מראה אחיד מאזור העיניים ועד השפתיים ולרענן את השגרה תוך הבלטת ההבדלים בין איפור יום וערב.

לשדרג את האיפור
כיצד מניחים את הג'ל על הגבות?
בשלב הראשון כדאי לבחור את האריזה הנוחה ביותר לשימוש בג'ל לגבות. לצד כאלה שמעדיפות את הצנצנת והגישה הרחבה לג'ל, יש נשים שלא מוותרות על האחיזה של אריזת המסקרה. בכל מקרה, אפשר כבר בחנות לנסות את שני התכשירים או להתייעץ עם אנשי מקצוע לגבי ההבדלים שלהם בכל הנוגע לאיפור ערב זריז.

בשלב השני מניחים את הג'ל באמצעות מברשת זוויתית ומנסים לשרטט במדויק את סיב השערה. אם רוצים, ניתן להרים את הגבות כלפי מעלה ואפשר גם לעצב אותן בצורה שתחמיא למבנה הפנים, עצמות הלחיים והמצח.
הג'ל המשמש לעיצוב גבות מוכיח את החשיבות שלהן בכל הנוגע לטיפוח ואיפור. עד לפני מספר שנים נהוג היה להזניח את הגבות או להסתפק במסקרה בלבד, אך כיום כבר ברור שאין הזדמנות שנייה לעשות רושם ראשוני. כתוצאה מכך, מי שרוצה לשדרג את איפור הערב בפעולה פשוטה חייבת להחזיק בהישג יד את הג'ל שמתאים לה. בהמשך, אפשר לנצל את אותם יתרונות גם לפני איפור לעבודה ולמשרד.
עוד בהמלצת השבוע