פלאשנט לוקאלי - שירות עם משמעות: תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים
יום רביעי, 21 בנובמבר 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
לוקאלי
שירות עם משמעות: תעודות הוקרה לעובדים המצטיינים
מאת: ראובן יגיל
יום ראשון, 9 בספטמבר 2018, 13:20

בחירת עובדים מצטיינים באה מתוך רצון לתת ביטוי להוקרה ולהערכה של הרשות לעובד, הנעה למצוינות בשירות וקידום איכות ומצוינות. בעיריית חדרה שילבו השנה בטקס הרמת הכוסית לראש השנה גם את טקס הענקת תעודות לעובדים מצטיינים. הבחירה לא היתה קלה
הרמת הכוסית של עיריית חדרה לראש השנה שולבה בטקס הענקת תעודות לעובדים מצטיינים. הערב החגיגי והענקת התעודות נועדו להוקיר את המשאב החשוב ביותר של העירייה, ואלה העובדים המסורים.
ועדה מיוחדת בחנה את ההמלצות הרבות שהגיעו ובחרה 15 עובדים מצטיינים ו-2 מחלקות מצטיינות.

הערב, שאותו הנחו עמי פדלון וסיגל ברששת, התקיים במעמד ראש העיר וחברי הנהלת העיר, מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, יו"ר ועד העובדים איציק יצחקי, מנהלי אגפים ומחלקות ומאות עובדים. בתום טקס הענקת התעודות נהנו עובדי העירייה מהופעת הפרויקט של רביבו בשירים שהקפיצו את כולם על הרגליים לערב של ריקודים והרבה שמחה.
תמיד למען הציבור. העובדים המצטיינים (צילום: דוברות העירייה)
גלית בקר שומן
עובדת בעיריית חדרה מזה 15 שנים. כיום משמשת בתפקיד עו"ס רווחת הפרט באגף ההון האנושי. עובדת אחראית, מסורה ומקצועית, חרוצה ויסודית, בעלת תודעת שירות גבוהה ויחסי אנוש טובים. נעימת הליכות, רגישה ואמפתית, מבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר.

דורון מלכה
עובד בעיריית חדרה מזה 25 שנה כחשמלאי מוסמך ונהג מנוף באגף תפעול, מחלקת חשמל. מבצע את תפקידו בחריצות, מסירות והתמדה. הינו חלק חשוב מצוות העבודה במחלקה. תמיד מגלה אכפתיות ונכונות לעזור.

אורן (אדיסו) נגוסה
עובד בעיריית חדרה מזה 11 שנים כפקח באגף החופים. מבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, מביע תמיד את רצונו לסייע ולעזור ובעל מוטיבציה רבה. מהווה דוגמה חיובית לכלל העובדים ולציבור הרחב הנהנה משירותו ועבודתו.

פנינה עטרי
עובדת בעיריית חדרה באגף החינוך מזה 27 שנים כסייעת בגן "ארבל". נחשבת סייעת מנוסה עם לב גדול, נתינה וסבלנות.

ויקטוריה יעקובוביץ
עובדת אגף החינוך מזה 25 שנים, בתפקיד עובדת ניקיון בבית ספר ארלוזרוב. מפגינה בעבודתה אחריות ונאמנות רבה למוסד בו היא עובדת. תמיד מוכנה לעשות צעד נוסף על מנת לשפר, לשדרג ולהיטיב עם בית הספר והדבר משפיע על הסביבה בה היא עובדת באופן מיטבי.

שרונה גרינברג
עובדת באגף החינוך מזה 13 שנים בתפקיד מזכירה בבית ספר "צפרירים". משמשת יד ימינה של המנהלת ושאר צוות בית הספר בכל הנדרש בניהול הכספים, המשרד, קשר עם ההורים ומתן מענה לתלמידים. מבצעת את תפקידה באחריות רבה תוך אכפתיות ושיתוף פעולה עם כלל הגורמים. נכונותה לעשייה ומתן מענה בכל עת, גם אם זה לא בשעות העבודה, בחיוך, באהבה ובמלוא הכוונות, ראויים להערכה רבה.

טורנך פנטו
עובדת מזה 9 שנים באגף החינוך כסייעת כיתתית בבית הספר "גל אור". עובדת מסורה ואחראית, חרוצה מאוד, בעלת לב של זהב ורצון עז להשתדלות ונתינה. אהובה הן על ידי צוות בית הספר, ההנהלה והמורים, והן על ידי התלמידים והוריהם.
תמיד למען הציבור. העובדים המצטיינים  (צילום: דוברות העירייה)
בתיה כהן
בתיה עובדת מזה 9 שנים כעובדת ניקיון באגף אירועים. מבצעת את עבודתה נאמנה ועל הצד הטוב ביותר. מעולם אינה מסרבת לבקשה, גם מעבר למוטל עליה. עובדת מסורה מאוד, רצינית ואחראית.

שמעון נזרי
עובד בעיריית חדרה מזה 23 שנים. כיום משמש בתפקיד סגן מנהל מחלקת בטחון והממונה על בטיחות מוסדות החינוך, אגף אכיפה ובטחון. עובד ללא לאות, נכון תמיד לקבל עליו עוד משימות ומטלות, מתן עזרה בכל הנוגע לכל תרגילי החירום אשר מתבצעים בעיר ומבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר.

אלכסנדר לנדא
עובד בעיריית חדרה מזה 8 שנים בתפקיד מנהל מדור מודדים במחלקת הגבייה. מבצע עבודות שטח רבות הכוללות מדידות מקצועיות ברמה גבוהה. מהנדס בעל תואר שני, בעל ידע מקצועי נרחב ביותר, מוסר עבודה גבוה במיוחד, מתן שירות אדיב לתושבים. פועל בנמרצות ובנחישות במטרה להגיע לתפוקה מרבית, משקיע שעות עבודה רבות ונכון לבצע כל מטלה המוטלת עליו.

דפנה אליהו
עובדת בעיריית חדרה מזה 8 שנים בתפקיד עו"ס משפחות לגיל הרך, במחלקת רווחה מזרח, אגף הרווחה. מדובר בתפקיד משמעותי ומורכב, בשלב קריטי להתפתחותו התקינה של התינוק וההורות. עובדת מקצועית, אחראית ומסורה מאוד. מבצעת את תפקידה בשקט האופייני לה, ביסודיות ובמסירות. תמיד מגלה נכונות לסייע בכל עת לצוות ולמחלקה בכלל. בעלת יחסי אנוש טובים.

טטיאנה חנאנאייב
עובדת בעיריית חדרה מזה 17 שנים. כיום משמשת בתפקיד עו"ס לחוק הנוער, במחלקת רווחה מזרח, אגף הרווחה. מטפלת במשפחות בהם הילדים בסיכון, מתמודדת בעבודתה עם אירועים מורכבים מאוד. עובדת מסורה, חרוצה, מטפלת ביסודיות ומקצועיות רבה בכל מקרה. תמיד נרתמת לסייע גם במקרים שאינם באחריותה ואינם בשעות עבודתה. יוצרת קשר טוב עם המשפחות ופועלת למען קידומם באופן מקצועי.

סמדר (שמחה) יפת
עובדת בעיריית חדרה מזה 26 שנים. כיום משמשת בתפקיד רכזת ערבויות ופרסומים במחלקת רישוי בנייה של אגף ההנדסה. עובדת מסורה, חרוצה ומקצועית. עובדת לשביעות רצון הממונים עליה ונועם הליכותיה ונאמנותה לארגון, מהווים דוגמה למתן שירות מיטבי לאזרחים.

אסתר שער
עובדת בעיריית חדרה מזה 25 שנים. כיום מועסקת במדור הטכני בספרייה המרכזית בעמותת פנאי העיר. מבצעת את עבודתה ברמה מקצועית גבוהה, תוך הפגנת נאמנות למקום העבודה, וכל זאת תוך שמירה על יחסי אנוש טובים עם ממונים ועמיתים. בכל עשייתה היא מפגינה נכונות לסייע ולתרום מזמנה ומכוחה הרבה מעבר למצופה.

אביגיל מגני סרוסי
עובדת מטעם עמותת פנאי העיר חדרה כרכזת חוגים ופעילויות במרכז הפנאי מורשת ישראל. מורה ואחראית חוג דרמה ומשחק מזה 4 שנים במרכז. נותנת את כל כולה למען המרכז והילדים, גם מעבר לשעות העבודה ובנוסף תמיד ראשונה לעזור בכל פרויקט הן בפנאי העיר בכלל ובפרט במרכז הפנאי מורשת ישראל. בחירתה לעובדת מצטיינת היא גאווה למרכז הפנאי מורשת ישראל לעמותת פנאי העיר ולכל העיר חדרה.
המחלקה המשפטית  (צילום: דוברות העירייה)
מחלקה מצטיינת – הלשכה המשפטית
הלשכה המשפטית מונה 14 עובדים העוסקים במתן שירות משפטי לכל גורמי העירייה ובכל המישורים המקצועיים. עובדי הלשכה הינם עובדים ערכיים, צנועים ומלאי מוטיבציה אשר עובדים עם כל הנשמה. הם מסורים מאוד לארגון והצלחתו, ומהווים מודל לחיקוי. במהלך השנים ובשנים האחרונות בפרט, זוכים עובדי הלשכה להצלחות רבות הן בבתי המשפט והן בהערכה רבה מגורמי השלטון והעירייה השונים העובדים מולם.

מחלקה מצטיינת – מטה אגף החינוך
עובדי המטה של המנהלה של אגף החינוך נותנים מענה ל-21,500 תושבים בעיר. השירות ניתן לאורך השנה מבוקר עד ערב, כל זאת כדי לקדם את החינוך בעיר ולהגיע להישגים. עובדי המטה עובדים מול ממשקים רבים. מסגרות פדגוגיות כגון בתי ספר, גנים, צהרונים, מול משרד החינוך, מול גורמים בעירייה ומול 900 עובדי אגף החינוך כולו. הם עושים זאת במסירות רבה, תוך הפגנת מחויבות לארגון. העובדים תומכים ומובילים את מערכי החינוך בעיר לקיום תהליכי חינוך חדשניים, ערכים שוויוניים ומתן דגש על התרומה בקהילה.

למען ילדי חדרה. מחלקת החינוך  (צילום: דוברות העירייה)
כתבות נוספות
יריד הלייף סטייל הייחודי חוזר במהדורת חורף יריד הלייף סטייל הייחודי חוזר במהדורת חורף
יריד ABOUT US חוזר במהדורת חורף ויתקיים בין 29/11-1/12 ב"מערבה" קיבוץ געש בימים חמישי, שישי ומוצ"ש ה- 29/11-1/12/2018. יש מיזוג. חניה חופשית...

הדר צאלים | 18.11.2018

מה עושים כשחולים? כך תעבירו את הזמן בבית מה עושים כשחולים? כך תעבירו את הזמן בבית
החורף מביא איתו חיידקים, וירוסים ומחלות אבל יש הרבה דברים שאפשר לעשות כדי לנצל טוב יותר את תקופת ההחלמה בבית. מתלבטים? הנה כמה הצעות...

הדר צאלים | 14.11.2018

כך תכינו את הרכב שלכם לטסט כך תכינו את הרכב שלכם לטסט
הכנה לטסט מחייבת התייחסות לנושאים כמו תאורה, צמיגים, מגבים, מערכת הפליטה, הבלמים וההגה. במה תוכלו לטפל לבד ומתי מגיעים למוסך? הנה כל התשובות...

לילך אנטון | 14.11.2018

טייל באקו פארק בחדרה ונעלם טייל באקו פארק בחדרה ונעלם
חיפושים אחר גבר בן 62 שנראה לאחרונה באקו פארק ומאז נעלמו עקבותיו...

שלומי גבאי | 30.10.2018

ערב הוקרה למתנדבים ערב הוקרה למתנדבים
היחידה להתנדבות הובילה ערב הוקרה למתנדבים "מרחב הלב" ומית"ר "נירים", שתיים מהתוכניות שמפעיל אגף הרווחה של העירייה עבור נוער על רצף הסיכון...

ראובן יגיל | 26.10.2018

מדברים על זה
אשה כבת 60 מתה מהכשת נחש אשה כבת 60 מתה מהכשת נחש
האישה קיבלה טיפול ראשוני בשטח של צוות מד"א מרחב שרון ופונתה במצב קריטי תוך כדי פעולות החייאה לבית החולים הלל יפה. שם נקבע מותה...

שלומי גבאי | 26.10.2018

זוכרים את יצחק זוכרים את יצחק
הערב (ראשון) התקיים הארוע המסורתי "נזכור בשירים - משיר השלום עד שיר הרעות", במלאת 23 שנים לרצח ראש הממשלה יצחק רבין.האירוע התקיים בהיכל התרבות מנשה בגן שמ...

שלומי גבאי | 26.10.2018

קובע גורל: האם שם התינוק מעיד על אופיו? קובע גורל: האם שם התינוק מעיד על אופיו?
כל הורה רשאי לבחור מקור השראה אחר כדי למצוא שם לתינוק. התשובה לשאלה עד כמה השם ישפיע על גורלו כבר מורכבת יותר, אבל אפשר להתמודד איתה אם מביאים בחשבון את הש...

הדר צאלים | 26.10.2018

כיצד פעילות גופנית מסייעת בחיינו? כיצד פעילות גופנית מסייעת בחיינו?
פעילות גופנית סדירה היא אחד הדברים הכי טובים שנוכל לעשות כדי לשפר את איכות החיים שלנו. החל מהשפעה על מראה הגוף ועד עלייה בתוחלת החיים – הנה כמה יתרונות שיע...

הדר צאלים | 26.10.2018

רכב פרטי עלה באש במרכז חדרה רכב פרטי עלה באש במרכז חדרה
רכב פרטי נשרף כליל בפינת הרחובות הרברט סמואל פינת הלל יפה בחדרה. הנהג הבחין בעשן העולה מאזור המנוע והחליט לצאת מהרכב. לוחמי האש שהגיעו למקום כיבו את הרכב ה...

שלומי גבאי | 26.10.2018


 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |