פלאשנט בחירות - ניר בן חיים יתמודד למועצת העיר חדרה
יום שישי, 28 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ניר בן חיים יתמודד למועצת העיר חדרה
רון איתן
יום שלישי, 26 ביוני 2018, 20:25

כפי שפירסמנו לראשונה בפלאשנט בתחילת חודש מאי, עכשיו זה רשמי – ניר בן חיים הודיע כי יתמודד למועצת העיר ויעמוד בראש הרשימה "העיר של כולנו" שתזכה לתמיכה של מפלגת כולנו. שר האוצר משה כחלון יהיה אורח הכבוד בערב השקת הקמפיין. במקום השני ברשימה, עו"ד נתן לבייב
סיעתו של בן חיים עצמאית וההכרזה הרשמית על הקמת הרשימה תתקיים ביום רביעי הבא, ה-4 ביולי, בהשתתפותו של שר האוצר ויו"ר כולנו, משה כחלון ותומכים רבים.

בן חיים, 47, נשוי לסמדר ואב לארבעה, בוגר תואר ראשון במדעי המדינה ומדעי החברה, הוא יליד חדרה שגדל בשכונת בית אליעזר שם הוא גר גם כיום. הוא משמש כיו"ר ההסתדרות במרחב חדרה-שומרון זו הקדנציה השנייה. בעבר הוא עבד במחלקת החשמל והמיזוג של עיריית חדרה, בשנת 2005 נבחר לוועד העובדים בעירייה וב-2008 נבחר לראשות הוועד תפקיד אותו מילא עד 2012, אז נבחר לתפקיד יו"ר ההסתדרות במרחב בפעם הראשונה. לפני שנה נערכו הבחירות בהסתדרות ובן חיים נבחר לקדנציה שנייה.

מקורביו מספרים כי מדובר באדם בעל יכולות רבות, חדור מוטיבציה עם גישה ותפיסה חברתית ורגשית היודע לגשר ולאחד את כולם לדרך אחת. ניר ידוע כמסור, שקדן ואהוד על הבריות.

נכנס לפוליטיקה המקומית. ניר בן חיים צילום: שלומי גבאי
לפני מספר חודשים החלו המגעים בין - בן חיים לבין השר כחלון, בן שכונת גבעת אולגה ומאז שעלה הרעיון לשיתוף פעולה כבר התקיימו מספר פגישות בין השר ואנשיו לבן - בן חיים ואנשיו, והשר עצמו יכבד בנוכחותו את ערב השקת מסע הבחירות.

סיעתו שבן חיים הקים תקרא "העיר של כולנו" ובמקום השני ברשימת המתמודדים ניצב עורך הדין נתן לבייב, 40, אשר התמודד בבחירות 2013 ברשימה עצמאית והשיג 1298 קולות. חסרו לו 2 קולות בלבד על מנת להיכנס למליאת המועצה.

לבייב עלה לארץ לבדו בשנת 1994 מברית המועצות כשהוא בן 16 במסגרת תכנית "נעלה-16" של הסוכנות היהודית. בשנת 2005 סיים עו"ד לבייב תואר ראשון במשפטים במכללת נתניה ובשנת 2007 תואר שני במשפטים באוניברסיטת בר אילן. היום, נמצא עו"ד לבייב בעיצומם של לימודי דוקטורט במשפטים.

ניר בן חיים : "לאחר כשני עשורים של עשיה ציבורית החלטתי שהגיע הזמן לקחת חלק בהנהגת העיר ע"מ לפעול, לקדם ולהצעיד את העיר למקום הראוי לה בכל התחומים. העיר הזו חשובה לי מאוד ואתן את כל ניסיוני ויכולותיי למען העיר ותושביה.

מתומכי ניר: "מדובר באישיות הבאה ממקום נקי להצעיד את העיר קדימה. ניר אהוד ואהוב בציבור ונתן מענה אנושי ואכפתי בשנים האחרונות לכל אלפי הפונים אליו במסגרת תפקידו. דלתו תמיד פתוחה לכולם ואין ספק שכניסתו למועצה תביא איתה משב רוח צעיר ורענן.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
   
מפלגת
מפלגת "עידן חדש" הודיעה על תמיכתה באוהד מרחב
   
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
   
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
   
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
   
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |