פלאשנט בחירות - שרוני רוצה להוביל את אליכין לעידן חדש
שבת, 19 ביוני 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
שרוני רוצה להוביל את אליכין לעידן חדש
רון איתן
יום רביעי, 11 ביולי 2018, 23:08

כשלושה חודשים לפני הבחירות לרשויות המקומית עו"ד עזורי שרוני, שהכריז כי יתמודד בבחירות הקרובות לראשות המועצה המקומית אליכין מדבר עכשיו על התכניות, הכוונות והחזון. לדבריו אליכין זקוקה לשינוי והגיע הזמן לכך
שרוני יליד הישוב אליכין, נשוי להילה ואב לשלוש בנות ספיר אופיר וזוהר, בעלים של משרד עורכי דין בעיר חדרה וחבר מועצה ביישוב אליכין. איש ביצוע ומועמד ראוי לראשות המועצה, עוסק בפעילות חברתית וקהילתית ענפה ופועל מתוך שליחות פנימית. כבן הישוב המגיע מתוך הקהילה ומכיר את רבדיה, עו"ד עזורי להוט לחולל שינוי וצמיחה בכל התחומים.

אתה עו"ד מצליח בעלים של משרד עורכי דין, למה לך פוליטיקה עכשיו?
יש לי משרד עו"ד בחדרה אך האהבה הגדולה שלי היא העשייה הציבורית. אני מגיע לפוליטיקה מתוך שליחות אמיתית לחולל שינוי וצמיחה בכל התחומים. במקביל לעבודתי כעו"ד, שימשתי בקדנציה האחרונה כחבר מועצה פעיל, יו"ר האופוזיציה, חבר בוועדת הנחות, חבר בוועדת ביטחון ויו"ר וועדת ביקורת. עוד בתקופת כהונתו הראשונה של ראש המועצה, הרגשתי שהיישוב עומד במקום ובמקרים מסוימים אף לצערי הולך אחורה. אני מאמין שהידע שלי כבן היישוב שמכיר מקרוב את התושבים, הניסיון שלי בתחום המוניציפלי, הקרבה אל "המפה הפוליטית" - אל מקבלי ההחלטות, הכרת המקורות הכספיים עמם עובדת המועצה ועוד יכולים לחולל שינוי מהותי ועוצמתי החל מהחינוך בישוב ועד סוגיית הביטחון ואני צופה שינוי אמיתי שיוביל לפריחה ולשגשוג בכל הרבדים בעז"ה. אחרי שנים רבות, כתושב הישוב, ומספר שנים כחבר המועצה המקומית התחזקה אצלי המסקנה שהדרך היחידה לשנות ולהוביל תהליכים חברתיים משמעותיים במועצה היא לקום ולעשות מעשה.

מה היה תפקידך בקדנציה האחרונה כחבר מועצה?
בקדנציה האחרונה פעלתי כיו"ר וועדת ביקורת, חבר בוועדת הנחות, חבר בוועדת ביטחון ויו"ר האופוזיציה. כאשר היה צורך ידעתי לבקר את החלטות המועצה וזאת מתוך ביקורת בונה ומצמיחה לשם רווחת התושבים, קיבלתי פניות רבות לעזרה מצד התושבים וטיפלתי בהן באופן ישיר. אני מאמין שבכל ארגון צריך מישהו שישאל שאלות על מנת שתהא צמיחה והתפתחות תמידית. מתוקף תפקידי, ראיתי בצורך העצום של התושבים והכמיהה להנהגה חדשה, צעירה ורעננה, בעלת ראיה חדשה שתמנף את איכות חיי התושבים ביישובנו.

מה הנושאים שתרצה לקדם בזמן כהונתך? מה הכי חשוב לך לשנות?
קודם כל להחזיר את אמון הציבור בנבחריו. כיום לצערי נושבת רוח רעה ולצערי ההחלטות שמתקבלות ע"י הדרג הפוליטי נעשים ממניעים צרים שאינם בטובת כלל הציבור. ישנן מספר סוגיות שאני רוצה לקדם ולשדרג, בניהם: הביטחון, החינוך, התרבות והפנאי, התעסוקה, תודעת השירות, פיתוח הישוב, טיפול מסיבי בנושא איכות הסביבה ועוד.. מתוכן ישנן סוגיות בוערות שעומדות במקום זמן רב ללא פתרון או התאמה למצב השורר כיום ביישוב ויש לתת מענה ראוי ואיכותי שיעלה את איכות חיי התושבים באופן משמעותי ולאין שיעור.

ראשית, חשוב לי לעשות שינוי בתחום הביטחון כדי לחזק את תחושת הביטחון של התושבים באמצעות סגירת שערי הישוב בשעות הערב והלילה, הצבת רכב סיור שיפעל בשעות הבוקר והלילה, הצבת מצלמות שליטה בכל רחבי היישוב. לצערי הרב, עקב מכת פריצות, תושבים רבים נבזזים לאור יום וחשים פגיעה מהותית בביטחונם , בתוך ביתם שלהם- בית המקדש האישי שלהם, ואני מתכוון להוקיע את תופעת הפריצות ע"י חיזוק הביטחון ביישוב.

תחום החינוך, גם הוא בין הסוגיות החשובות והבוערות ביותר שכן, ילדנו הם דור העתיד והפנים שלנו קדימה, אני שואף ליצירת "חינוך איכותי, ייחודי ושוויוני" המושתת על ערכי המוסר ודרך ארץ עם מעורבות חברתית. חשוב לי ליצור מתווה של אחדות ועשיה חברתית באמצעות פרויקטים שונים בשילוב בתי החינוך והקהילה ובכך להעשיר את תרבות הפנאי שהפכה לצערי ברבות השנים לתרבות המסכים שלמעשה מעצימה את הנפרדות מהאחר והיא ההיפך מערבות ההדדית- דבר שהוא אבן יסוד בכל חברה וקהילה. אני מאמין שקהילה המאפשרת לכל אחד להיות מיוחד בשוני שלו ובייחודו, זו קהילה מאפשרת העצמה והתפתחות. אני רוצה לאחד בנינו וליצור קהילה שבה כל אחד מיוחד בשוני שלו וכולנו אחד.

מבחינת מבני החינוך, יש לטפח ולשדרג חצרות הגנים ובתי הספר ולתת מענה ופתרון לתלמידים הלומדים במסגרות מחוץ ליישוב. אפעל להקמת מרכז למידה בו נקצה מלגות תמורת התנדבות במרכז הלימוד. נדאג גם בתחום החינוך הבלתי פורמלי, להוזיל את מחירי החוגים והקייטנות כך שיתאימו לכל כיס ונפתח מועדון נוער מאובזר ביישוב וכמובן שאפעל להקמת מחלקה לחינוך התורני, אשר תפעל בשוויוניות ותאחד את כל הגופים התורנים הפועלים ביישוב.

עו"ד עזורי שרוני צילום: יח"צ

איך אתה מתכוון לטפל בבעיות השונות של התושבים?
לשם כך יש לשדרג בהקדם האפשרי ולהביא לשיפור משמעותי בתודעת השירות למול התושבים, ע"י הפעלת מוקד של פניות הציבור תוך מענה מיידי לכל בעיה והנהגת 'דלת פתוחה', על מנת לאפשר לתושבים להשמיע את קולם ולפתור את בעיותיהם.

למה שיבחרו בך כדמות מובילה?
ראשית, זאת האהבה שיש לי לתושבים ולישוב, אני סבור כי מי שמגיע לתפקיד באהבה וברצון לתת ולהעניק שירות יעשה את תפקידו על הצד הטוב ביותר, אני ניגש לתפקיד בידיעה שמדובר בשליחות ציבורית חשובה, שהיא המשך לפעילותי ציבורית. אפעל עבור התושבים ביושר ואכפתיות, תוך הכרת פני השטח וניסיון ציבורי מקיף, הן אלו שנותנות לי את הכוח ואת האמונה להתייצב בראש המערכת. אני רואה את עצמי, כמועמד הראוי ביותר לתפקיד ראש המועצה, תוך מחויבות להביא את הישוב אל כיווני התפתחות חדשים ורעננים גם מבחינה חברתית וגם מבחינה כלכלית. בנוסף, במהלך השנים בהן כיהנתי כחבר מועצה ותוך ביצוע עבודת שטח יסודית, למדתי להכיר היטב את הנעשה במועצה, את הלך הרוח השורר במשרדיה, ונחשפתי לצרכים השונים והרבים של כולנו.

אני ער למצב של מערכת החינוך שלנו, למצבן הקשה של התשתיות ביישובינו, חוסר תשומת הלב של המועצה לפניות תושבים, למצב הבלתי נסבל של התשתיות, היחס לתושב, החינוך השמירה והרשימה עוד ארוכה. אני בטוח שניתן לשנות ולכן אני בא להוביל את השינוי ביחד עם התושבים, יד ביד נייצר במועצה שלנו, ביישוב שלנו, בבית שלנו, את כל מה שחלמנו עליו ולא קיבלנו.
הגיעה העת להנהגה חדשה דינאמית צעירה וחדורת מוטיבציה. אני מאמין שרוח חדשה, צעירה, רעננה ויצירתית יכולה לחולל נפלאות ביישובנו.

מה החזון שלך?
החזון שלי הוא להביא לשינוי אמיתי ביישובנו, בחיינו, ולשגשוג והצלחה בכל התחומים ובנוסף, ליצור מאליכין ישוב מפותח שתמיד מתפתח באופן בו כל תושב יחווה עצמו כחלק בלתי נפרד מרעהו, כרקמה אחת ומאוחדת המצמיחה כל אחד ואחד ואת כולנו כקהילה. לא מספיק לקרצף כבישים ולשתול פרחי עונה מספר חודשים לפני הבחירות. צריך לחשוב עשר שנים קדימה להבין מה אנחנו רוצים ואיך אנחנו רוצים שהישוב שלנו יראה בעוד עשר וחמש עשרה שנה.

כיצד לדעתך יהיה בכוחך לחולל את השינוי המיוחל?
אני סבור כי המשפט "ראש מועצה חזק – עם סיעה חזקה" זה המפתח לחולל את השינוי, במשך שנים רבות, נהגו התושבים לפצל את הקולות, דהיינו, להצביע בפתק אחד עבור ראש המועצה ובפתק השני עבור סיעה אחרת, חשוב מאוד לחזק את סיעתו של ראש המועצה על מנת שיהיה בכוחו להוציא לפועל את חזונו. אני קורא לכל התושבים, לעשות ניסיון ולחזק את סיעת "יחד לדרך חדשה" ובכך לתת הזדמנות לשינוי המיוחל - בבחירות הקרובות, נפתח חלון הזדמנויות לחולל בישוב שינוי בכל התחומים, ואני קורא לכל התושבים להיות שותפים אמתיים בדרך להצלחה ולראשיתו של עידן חדש.

 
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
   
מפלגת
מפלגת "עידן חדש" הודיעה על תמיכתה באוהד מרחב
   
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
   
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
   
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
   
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
לאה שנירר וליאת לוי קופלמן מפתיעות בזכרון יעקב    לאה שנירר וליאת לוי קופלמן מפתיעות בזכרון יעקב
מה קרה כשהרכב של שירה ננעל עם המפתחות בפנים?    מה קרה כשהרכב של שירה ננעל עם המפתחות בפנים?
ליאור כלפון מפתיע    ליאור כלפון מפתיע
למה שי חי מחמס    למה שי חי מחמס

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |