פלאשנט בחירות - יואב קעטבי חנך את מטה הבחירות המרכזי
יום חמישי, 16 באוגוסט 2018
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
יואב קעטבי חנך את מטה הבחירות המרכזי
מאת: רון איתן
יום שלישי, 31 ביולי 2018, 16:30

אורחים רבים ובהם שלושה שרים הגיעו להביע תמיכה ולאחל הצלחה לאיש העסקים יואב קעטבי ותא"ל במיל' דורון קדמיאל על פתיחת מטה הבחירות המרכזי שלהם בפרדס חנה
למעלה מ-150 אנשים, שר התשיות ישראל כץ, שר הבינוי והשיכון יואב גלנט, שר התיירות יריב לוין ומועמדים בעלי עשייה ציבורית ארוכת שנים הגיעו לפרדס חנה לחנוך את המטה המרכזי של סיעת הליכוד וסיעת 'ביחד' למועצת פרדס חנה כרכור. עוד בטרם עלו השרים והמועמדים לשאת דברים אפשר היה להבחין בתכונה חיובית בקהל שכלל נציגים מארבע מפלגות-סיעות שונות שהביעו תמיכה רחבה שכמוה לה לא זכה אף אחד מהמועמדים האחרים לראשות המועצה עד כה.

במהלך הכנס נשאו דברים שלושת השרים כאשר השר גלנט שיתף את הבאים בהיכרות שלו עם חבריו קעטבי וקדמיאל: "הגעתי הנה כחבר וכשכן, אני מכיר את יואב תקופה ארוכה בלי קשר לפוליטיקה ואת דורון שנים ארוכות מהצבא ויש לי זכות להגיד לכם שיש פה שני אנשים מהליגה הלאומית".

קעטבי עם השר כץ צילום: יח"צ קונספט
השר לוין התייחס בדבריו לחיבור של סיעת הליכוד עם סיעת 'ביחד' ואמר: "אני חושב שהצוות הזה המשותף לליכוד ולרשימת ביחד שהתחברו כאן בראשותו של יואב הוא צוות שמביא איכויות וניסיון ניהול שאין להם מתחרים. אני משוכנע שמסע הבחירות יסתיים בתוצאה שכולנו רוצים, עם יואב קעטבי ראש המועצה הבא של פרדס חנה-כרכור".

ישראל כץ איחל אף הוא הצלחה והתייחס לאחת הבעיות הבוערות ביותר במועצה: "אני מכיר היטב את הדברים שדורון העלה כאן בנושא הכבישים, הכביש עם המעגלים, דרך הים ואת הכביש העוקף. אז למה הם עוד לא בוצעו? הרי אנחנו תקצבנו ואישרנו, בסוף צריך גורמים שבאים עם הניסיון, עם היכולת, ההבנה, הלב והנכונות ויכולת הביצוע לעשות את הדברים האלה". בסיום דבריו הוסיף השר כץ כי הוא בטוח שמועצה תחת הנהגתו של קעטבי תטפל היטב בנושא הכבישים לטובת ביטחונם של תושבי המועצה והבאים בשעריה.

קעטבי הודה לעשרות התושבים שהגיעו למפגש ולמאות ששיגרו איחולי הצלחה ואמר כי הצוות של הסיעה יפעל מתוך המטה הזה וממנו ינצחו יחד בבחירות. "אנחנו נעשה את ההבדל בין פרדס חנה כרכור הנוכחית ליישוב שישגשג ויעבוד עבור תושביו" אמר. כמו כן, הודה קעטבי לשר התחבורה ישראל כץ, לשר התיירות יריב לוין ולשר הבינוי והשיכון יואב גלנט שהגיעו לתמוך, לשותפו לסיעה תא"ל (במיל') דורון קדמיאל וכן לרעייתו, ילדיו והחברים על התמיכה ביציאה למסע החשוב הזה.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
מועמד הליכוד בחדרה לראשות העיר טרם הוכרע
מועמד הליכוד בחדרה לראשות העיר טרם הוכרע
   
ש
ש"ס מתחזקת בחילונים – משה גבאי ישולב כנציג הצעירים
   
טוני אסרף מגבעת אולגה מצטרפת לניר בן חיים
טוני אסרף מגבעת אולגה מצטרפת לניר בן חיים
   
מגעים: נורדמן יצטרף לרשימה של ניר בן חיים
מגעים: נורדמן יצטרף לרשימה של ניר בן חיים
   
אוהד מרחב הודיע כי יתמודד לראשות העיר
אוהד מרחב הודיע כי יתמודד לראשות העיר
   
דורון קדמיאל הצטרף לרשימתו של יואב קעטבי
דורון קדמיאל הצטרף לרשימתו של יואב קעטבי
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
עדן מלכה כרע ברך ושלף טבעת יהלום לימית ביטון    עדן מלכה כרע ברך ושלף טבעת יהלום לימית ביטון
מטיילים בין אגמים וסימטאות    מטיילים בין אגמים וסימטאות
מסיבת הפול מון של נעמה שחגגה השבוע בת מצווה    מסיבת הפול מון של נעמה שחגגה השבוע בת מצווה
מסיבת האוסקר של השחקנית אופיר שרוני מאליכין    מסיבת האוסקר של השחקנית אופיר שרוני מאליכין

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |