פלאשנט בחירות - ש''ס מתחזקת בחילונים – משה גבאי ישולב כנציג הצעירים
שבת, 25 בספטמבר 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ש"ס מתחזקת בחילונים – משה גבאי ישולב כנציג הצעירים
רון איתן
יום ראשון, 12 באוגוסט 2018, 08:06

תנועת ש"ס ממשיכה להפתיע ולגוון את הרשימה למועצת העיר כשהצעירים החילונים בחדרה יקבלו ברשימת ש"ס למועצת העיר את dj משה גבאי, רווק בן 35 ותושב שכונת בית אליעזר, בעל משרד להפקת אירועים ומוזיקה ומעורה בחיי התרבות של הצעירים בעיר ובשכונות
תנועת ש"ס בחדרה בראשותו של המשנה לראש העיר בועז ביטון, החליטה לשלב ברשימתה למועצת העיר חדרה, צעיר חילוני מסורתי המעורה בחיי הקהילה של הצעירים, שיפעל למען צרכי התרבות של הצעירים בעיר חדרה.

מדובר בדי ג'יי משה גבאי, בן 35 רווק ותושב שכונת בית אליעזר. נולד בשנת 1983 בעיר חדרה, ביסודי הוא התחנך בבית הספר 'בית יעקב' בחדרה ולאחר מכן בתיכון 'בית שמואל' חדרה. בשנת 2003 פתח משרד להפקות אירועים ומוזיקה ומאז משך שנים רבות, הוא מתעסק בתחום זה.

משה גבאי צילום: יח"צ
לדברי גבאי הפוליטיקה המקומית הרבה יותר חשובה מהפוליטיקה הארצית, כי היא נוגעת באנשים עצמם. "זה המקום לשנות. אני גם ספציפית מאמין שפוליטיקה מקומית ממש נוגעת באנשים ואני רוצה להיות משמעותי ולהשפיע עבור התושבים שחיים בחדרה. אנו נדאג לכך שקולנו יישמע. נבטיח שהרוב לא יהיה עוד הרוב הדומם. נדאג כי מקבלי ההחלטות יקחו אותנו בחשבון, חדרה יכולה להיות עיר טובה יותר לצעירים. נביא קו חשיבה חדש, נעודד הגדלת תקציבי נוער וחינוך ונשקיע בחיי התרבות של העיר", אומר גבאי.

גבאי הוסיף ואמר: "כאדם שגדל וחונך מגיל אפס בעיר חדרה, ועד היום מעורה בחיי היום יום של העיר ותושביה. חשוב לי מאוד שהעיר חדרה תמשיך להוות סמל ודוגמא של דו קיום בין כל האוכלוסיות השונות בעיר. אני מוכן להירתם ולסייע בכל תחום ועניין שישרת מטרה נעלה זו".

לגבי החיבור שלו לתנועת ש"ס אומר גבאי, "משך כל חיי הצבעתי ונתתי את קולי לתנועת ש"ס שמשרתת את הציבור ללא הבדל דת, גזע ומין. העיר חדרה זכתה למנהיג בעל שיעור קומה הפועל ללא ליאות למען תושבי העיר, אני עוקב בשנים האחרונות אחר פועלו של יו"ר התנועה בועז ביטון ומבין שמדובר באיש עשיה נדיר שרק טובת הציבור עומדת לנגד עיניו, אין לי כל ספק כי הוא האיש שאני יכול לצעוד איתו קדימה למען העיר ומטרותיה."

לדברי יו"ר תנועת ש"ס והמשנה לראש העיר בועז ביטון: "צירופו של משה גבאי לרשימת ש"ס למועצת העיר, היא בשורה גם לצעירים, גם לשוחרי התרבות וגם לתושבי שכונת בית אליעזר. כבחור צעיר ודינמי המעורה בצורה חזקה ואינטנסיבית בחיי החברה והקהילה של צעירים רבים בעיר ובשכונותיה, אין ספק כי מדובר ברכש אשר יביא עימו משוב חזק של עשיה לצעירים בעיר".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
עוגן יוחננוב תומך בגדי אריאלי לראשות העיר חדרה
   
מפלגת
מפלגת "עידן חדש" הודיעה על תמיכתה באוהד מרחב
   
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
שרוני רוצה להפוך לדור הבא של המנהיגים המקומיים באליכין
   
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
חן קורקוס - איש הספורט והשכונות חובר לאוהד מרחב
   
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
מרחב מתחזק ומצרף לרשימתו את אשת החינוך ג'ני קורץ
   
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
מסתמן: סדי בן דוד יצטרף לרשימתה של יחזקאלי
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב    הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב
מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה    מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה
פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה    פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה
המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית    המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |