פלאשנט בריאות - צמרת אורתופדית חדשה בהלל יפה
יום שישי, 28 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
צמרת אורתופדית חדשה בהלל יפה
מירית אזרחי
יום ראשון, 15 במרץ 2015, 20:05

המחלקה לאורתופדית ב' של המרכז הרפואי הלל יפה מציגה: 3 מינויים בכירים חדשים ושני תקנים חדשים ליחידות בתחום הכתף ובתחום הגב.
באנגלית בוודאי היו אומרים להם: "Break a Leg" (ביטוי שמשמעותו בסלנג אמריקאי – בהצלחה). במרכז הרפואי הלל יפה בעיקר מקדמים בברכה את שלל המינויים החדשים שמציגה המחלקה לאורתופדית ב' של בית החולים.

המדובר הוא, כאמור, בשלושה מינויים:
הראשון, ד"ר נורית שדמי – רופאה בכירה במחלקה, שקיבלה לאחרונה את המינוי של סגנית מנהל המחלקה. ד"ר שדמי היא בוגרת בית הספר לרפואה של הטכניון בחיפה, שביצעה התמחותה בכירורגיה אורתופדית בבית החולים העמק, ובהמשך השתלמות (Fellowship) בבית החולים "סיני" בבולטימור, ארה"ב בתחומי אורתופדית ילדים, תיקוני עיוותים והארכות גפיים, וכן השתלמות נוספת בטראומה אורתופדית בבירמינגהאם, אלבמה, ארה"ב.

ד"ר שדמי החלה עבודתה ב"הלל יפה" בשנת 2012 כרופאה בכירה בתחום טראומה אורתופדית במחלקה לאורתופדית ב', וכאמור, לאחרונה מונתה כסגנית מנהל מחלקה אורתופדית ב'. ד"ר שדמי אף השתתפה בשנת 2010 כרופאה במשלחת חילוץ של ארגון ישרא- אייד (ארגון יחידות החילוץ) להאיטי לאחר רעידת האדמה הגדולה שפקדה את המדינה.

המינוי השני, הוא של ד"ר גיל לאופר, רופא ותיק ומוערך, ששימש עד כה כסגן מנהל המחלקה לאורתופדית ב', וכעת קיבל לידיו את ניהול יחידת הכתף- יחידה חדשה בבית החולים. ד"ר לאופר גם הוא בוגר הפקולטה לרפואה של הטכניון בחיפה. הוא התמחה באורתופדיה במרכז הרפואי הלל יפה, ובהמשך ביצע השתלמויות באנגליה ביחידת הכתף בבית החולים העירוני בנוטינגהם, ובמרכז הרפואי של המלכה (QMC) בנוטינגהם, אנגליה. בשנת 2009 מונה לסגן מנהל מחלקה, תפקיד בו שימש עד למינויו הנוכחי.

המינוי השלישי, הינו מינוי של רופא חדש ב"הלל יפה" – ד"ר איל ברבלק, שמונה למנהל יחידת גב, יחידה עבורה מדובר בתקן חדש לבית החולים. על תחום רפואת הגב היה ממונה עד כה פרופ' משנה יורם פולמן, מנהל המחלקה, שפרש לגמלאות לפני מספר חודשים. ד"ר ברבלק, הינו בוגר הפקולטה לרפואה סמלוויס בבודפשט הונגריה. את ההתמחות בכירורגיה אורתופדית ביצע בבית החולים איכילוב בתל אביב, שם שימש בתום התמחותו כרופא בכיר ביחידה לעמוד שדרה.

בהמשך, ביצע ד"ר ברבלק השתלמות (Fellowship) בכירורגיה של עמוד השדרה במרכז למחקר ולכירורגיה של עמוד השדרה בנוטינגהם, אנגליה. לאחר מכן, המשיך ד"ר ברבלק לשמש כרופא בכיר בתחום עמוד שדרה במרכז הרפואי של המלכה בנוטינגהם (QMC), אנגליה. ד"ר ברבלק מסיים בימים אלו דוקטורט נוסף בפקולטה להנדסה של אוניברסיטת נוטינגהם.

נקודה מעניינת נוספת בעניינו, היא זכייתו באות הוקרה מטעם מפקד פיקוד דרום על טיפול רפואי בנפגעי הפיגוע בגבול ישראל – מצרים שאירע ב- 18 לאוגוסט 2011. פיגוע שגבה את חייהם של 6 אזרחים ושני לוחמים. ד"ר ברבלק היה בקרבת מקום וכששמע על הפיגוע, הגיע מיוזמתו לסייע בטיפול בפצועים.

ד"ר נמרוד רון, מנהל המחלקה לאורתופדית ב' מציין כי הוא מברך על השינויים, המינויים והתקנים החדשים במחלקה, וכי צוות המחלקה בכללותו ימשיך לספק לקהל הרחב שירות מקצועי ואיכותי, כפי שנתן עד היום.

חיזוק למחלקה האורטופדית בהלל יפה. צילום: דוברת בית החולים
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
מאסטר אישי – כך תהפוך שיטת ה-N.L.P את חייכם לטובים יותר
   
הלל יפה: נשלל החשד להידבדקות בנגיף הקורונה
   
הלל יפה: שני מטופלים אושפזו בבידוד מחשש שנדבקו בקורונה
   
טיפים והמלצות לחיזוק והמרצת מערכת החיסון בחורף
   
שיתוף פעולה בין רפלקסולוגים מצרפת למרפאה בהלל יפה
   
בדיקת איידס ללא תשלום
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |