פלאשנט בריאות - ב''שהם'' מסתכלים על המטופלים גם בראייה הוליסטית
יום רביעי, 20 בנובמבר 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ב"שהם" מסתכלים על המטופלים גם בראייה הוליסטית
מאת: מירית אזרחי
יום רביעי, 18 במרץ 2015, 15:20

ביום רביעי השבוע צוין במרכז הרפואי "שהם" פרדס חנה יום העובד הסוציאלי הבינלאומי. היום צוין במעמד מנהלת המרכז, ד"ר טניה בוגוסלבסקי, ומנהלת השירות הסוציאלי, תרצה אנגלנדר, במפגש של כל העובדות הסוציאליות בשירות הסוציאלי.
ד"ר בוגוסלבסקי בירכה את העובדות הסוציאליות ואמרה: "הרפואה, כפי שאני רואה אותה, היא לא רפואה וסיעוד מצד אחד וכל השאר בצד השני. אני מסתכלת על המטופלים בראייה הוליסטית, כאשר כלל המקצועות משלימים זה את זה למענו. אתן, העובדות הסוציאליות, עושות דברים נפלאים עם המטופלים והמשפחות, ואני מודה לכן על כך ועל העבודה הלא פשוטה שאתן עושות מדי יום. לתרצה, מנהלת השירות, ולי, יש שיתוף פעולה מצוין. אם מישהי מכן מרגישה צורך לדבר איתי, דעו שדלתי פתוחה בפניכן ואתן בהחלט יכולות לעשות זאת. יישר כוח לכולכן ובהצלחה".


יום העובד הסוציאלי במרכז "שהם" בפרדס חנה. צילום: דוברת בית החולים
גם מנהלת השירות הסוציאלי נשאה דברים ואמרה: "ביום חג זה אני חשה גאווה על העשייה הענפה שלנו ועל היותי חלק מכן. זוהי הזדמנות לקחת פסק זמן ולהודות לכן על עבודתכן המסורה והמקצועית. מדי יום אתן נדרשות להתמודד עם סוגיות מורכבות ואתגרים לא פשוטים. עבודתנו הינה בעלת מטען כבד ואחריות אישית רבה. שגרת העבודה עמוסה ולעיתים אף קשה. ברגעים אלה אני מזמינה אתכן לקחת נשימה עמוקה, להקשיב לפעימות הלב ולהודות על ההזדמנויות שהעבודה מזמנת לנו.

"בשנה האחרונה יש באמתחתנו עשייה רבה והדרישה לערך המוסף הייחודי שלנו גדל ותופס מקום נכבד. כל זאת בשיתוף פעולה אתכן ובתרומה הייחודית של כל אחת מכן. זוהי ההזדמנות לחזק את גאוות המקצוע שלנו ולהציג את החזון של השירות, שייתלה בגאווה במשרדה של כל אחת מכן.
"לסיום, בנות יקרות, לוחמות האור, האיכות האנושית אותה אתן מביאות אתכן ל'שהם', החמלה, האמפטיה, החום והמקצועיות, הן אלה העושות שינוי ומעוררות תחושה של כבוד וגאווה".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
נחנכה מרפאה חדשה בשער מנשה
   
6.5 מיליון שקלים הושקעו בחדר מיון של הלל יפה
   
האולימפיאדה של בתי החולים התקיימה בשער מנשה
   
חדש ב"הלל יפה" - מרפאת מטיילים
   
יעל דן: "החשיפה למצוקת הנפגעות שינתה את חיי"
   
חדש ב"הלל יפה": מרפאת לספורטאים וללוחמים
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים
חגיגה ספורטיבית: ספורטאי האזור חגגו ביס פלאנט    חגיגה ספורטיבית: ספורטאי האזור חגגו ביס פלאנט
מביאים כבוד לעיר    מביאים כבוד לעיר
מתחדשים במדרסים    מתחדשים במדרסים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |