פלאשנט חינוך: - בחדרה דואגים לחופש גדול ובטוח
יום ראשון, 17 בנובמבר 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
בחדרה דואגים לחופש גדול ובטוח
מאת: ראובן יגיל
יום רביעי, 26 ביוני 2019, 07:20

לקראת החופש הגדול יוצא אגף החינוך במבצע "יוצאים לחופש בטוח", לחידוד כללי הבטיחות בדרכים לתלמידים, הן כהולכי רגל והן כנהגים צעירים
לקראת צאת התלמידים לחופש הגדול, והשינוי הצפוי בסדר היום הן של הילדים והן של ההורים, יוצא אגף החינוך במבצע "יוצאים לחופש בטוח".
מדובר במבצע משולב ביוזמת מנהלת המחלקה לחינוך יסודי שלי הרוש ובשיתוף עם מנהל המטה העירוני לבטיחות בדרכים נדב ליפשין, במטרה לעבור את החופש בשלום ובבטיחות.

השבוע התכנסו נציגי מנהלי בתי הספר היסודיים, יחד עם נציגי רכזי הבטיחות בדרכים בבתי הספר, וכן נציגים של ההנהגה ההורית ומשרד התנועה בחדרה לשילוב מוחות וכוחות על מנת למנוע את תאונת הדרכים הבאה.

הרוש עם נציגי בתי הספר צילום: דוברות העירייה
בישיבה הוחלט על מספר פעילויות מידיות עוד לפני סיום שנת הלימודים, ובכלל זה פעילות לימוד והסברה בבתי הספר בדגש על הליכה נכונה כהולכי רגל, היסח דעת כהולכי רגל, התנהגות כרוכבי אופניים לרבות ממונעים, קורקינט חשמלי ושימוש באמצעי מיגון ובטיחות.

בשיתוף עם הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים (הרלב"ד) והאגף לזהירות בדרכים ואורח חיים בטוח במשרד החינוך, הועברו לבתי הספר חומרי הסברה ופרסום כמצע ללימוד ודיון עם התלמידים טרם יציאתם לחופשה.

גם אחריות ההורים הועלתה, תוך הדגשה שאין לאפשר לילד עד גיל 9 לשהות במרחב התחבורתי ללא השגחת מבוגר. גם השימוש באמצעי מיגון ובטיחות ברכיבה על אופניים, באחריות ההורים. וכן מקרים של שכחת ילדים ברכב בחודשי הקיץ החמים.

גם משרד התנועה בחדרה יערוך מבצעי אכיפה בקרב בני הנוער ובכלל זה תלמידי התיכונים המסיימים את לימודיהם. לאחר קבלת התעודות מבצעים התלמידים נסיעה פרועה בניגוד לחוקי התנועה בדרכם לחוף הים לבילוי סוף השנה. שוטרי משרד התנועה בחדרה יחכו לנהגים בקרבת מוסדות החינוך ועל צירי התנועה עם כוחות מתוגברים, תוך נראות ובולטות והודעות מקדימות לתלמידים, לנהגים ולהורים, עם הנחיות ברורות: "אפס סבלנות לעבירות תנועה". רישיונם של הצעירים יישלל ורכבם יוחרם.

שלי הרוש: "הקיץ הזה נעשה כולנו מאמץ נוסף כדי למנוע את תאונת הדרכים הבאה, בתקווה לחופשה מהנה, שקטה ובטוחה בדרכים לכלל משתמשי הדרך".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
שיר של הצטיינות
   
תלמידים מחדרה סייעו לנשיא לקשט את סוכת השלום
   
חוגי ההעשרה בגני הילדים לא ייפגעו
   
"פאר צור" ו"מדעים ויהדות" משתפים פעולה
   
פסטיבל של חוגי מדעים בטכנודע חדרה
   
נבחרה מנהלת חדשה לבית הספר חופים
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים
חגיגה ספורטיבית: ספורטאי האזור חגגו ביס פלאנט    חגיגה ספורטיבית: ספורטאי האזור חגגו ביס פלאנט
מביאים כבוד לעיר    מביאים כבוד לעיר
מתחדשים במדרסים    מתחדשים במדרסים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |