פלאשנט עסקים - ''יס קלאב – תגידי כן''
יום חמישי, 25 ביולי 2024
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   רכילות
"יס קלאב – תגידי כן"
פלאשנט עסקים
יום חמישי, 25 בינואר 2024, 09:30

ענת קוצר גפני אוצרת חוויות, מנהלת קהילת ה:The women’s YES club, יס קלאב – תגידי כן, טיולי תוכן לנשים
ענת קוצר גפני: "העסק נולד לפני שנה, כתבתי פוסט ביומולדת שלי ובו קראתי לנשים להצטרף למועדון נשים שנקרא "יס קלאב – תגידי כן" הבנתי שהמלה "כן" היא מילת מפתח – היא מלה שבלעדיה אין התפתחות, ברגע שאת אומרת 'כן' קודם כל לעצמך, זה מבטא רצון – 'כן אני רוצה!' מכאן הכל מתחיל. ברגע שיש 'כן' אפשר להתחיל לחוות , להתחבר ומשם התדר עולה, כי בחרת, כי הסכמת. שמתי לב שיותר קל לנו כנשים לומר "לא" כי.. אין זמן , אין כסף, הילדים ... כולם לפנינו בתור , נשים זקוקות לתמיכה כדי לומר כן ! אני באה. בגיל 50 קעקעתי את המלה YES!    ומשם יצאתי לדרך... תמיד ליוויתי נשים בעסק של מיתוג , עיצוב גרפי והקמת אתרים , הבנתי שנשים זקוקות ליותר תמיכה , אנחנו מעולות בלשים את כולם לפנינו בתור מעצם היותנו נשים. מי שנרשמה לפעילויות במועדון היתה חייבת לשחרר – כל היום בהפתעה. לא סיפרתי לאן נוסעים ואיפה מבקרים, רק יום שלם של חוויה, כולל פינוקים , מי שמכירה אותי יודעת שהכל חייב להיות פיין ומהמם. וכך היה, יצאנו לימים מטורפים מלאים באמנות, טבע, סדנאות בכל הארץ, הרצאות של אנשים מעניינים. היה קסום. הסיורים פשוט הקלילו את המחיר, יותר מתאימים לתקופה וגם מספרים יותר על התוכן ואז מי שמתחברת יכולה להירשם לאיזה סיור שהיא רוצה".מאין נולד הרעיון?

"אנחנו 10 חברות טובות ומפה לשם אני תמיד הייתי מארגנת לנו ימי כיף וחוויה, בנושאי אמנות, טבע, אופנה, סיורים וסדנאות בכל הארץ והעולם, בנוסף הזמנתי לי ולרונן בן זוגי סיורי אמנות בטיולים שטיילנו ברחבי העולם, ניו יורק, לונדון, אפילו בשנחאי ובהונג קונג – תמיד אמנות . השנה למדתי גם 'שילוב אמנויות ' במכללת כרכור–שניה חוויתית מלאה גם בהתפתחות אישית ,  כך שיכולתי להעביר גם סדנאות ,הרגשתי צורך להביא את השמחה והחיבור לעוד נשים במיוחד בתקופה המאתגרת שאנחנו חוות היום! לפתוח צוהר מהעולם שלי – ולהביא אותו לנשים שאוהבות יופי ואמנות ורוצות חיבור לעצמן וגם אחת לשנייה כמוני – זה המפתח לאושר בעיניי".מהי ההתמחות/השירות?

"מועדון חוויות תוכן לנשים שאומרות ׳כן׳ לחיים ורוצות להעשיר את עולמן בחוויות, סיורים מפגשים וסדנאות . סיורי אמנות בפרדס חנה, בנימינה, מעגן מיכאל , אביאל ועוד, סיורי אופנה, סיורי מיסטיקה בפרדס חנה , וכמובן הכי חשוב בחברת נשים משובחת במיוחד. אני גם מפיקה סיורים פרטיים לארגונים לפי תקציב , או סיורים פרטיים לחגיגת ימי הולדת , קבוצת חברות שלרוצה לחגוג יחד. אפשר ליצור גם סיורים שמשולבת בהם סדנה קצרה , אפשר עם אוכל מפנק, אלכוהול, מה שרוצים ולפי תקציב".למי זה מתאים?

"הסיורים והמפגשים מתאימים לכל אשה שרוצה את החיבור לעצמה, קודם כל! רוצה חיבור לשנים אחרות, אוהבת יופי ואמנות, אוהבת להתפתח ולקבל השראה, אוהבת להתמלא ולהעלות תדר מביחד! מתאים לכל אשה מבוגרת או צעירה, מגיעות לסיורים בנות ואמהות, חברות טובות שחוגגות יחד יומולדת או את החיים עצמם, זה פשוט כיף כי הסיורים לא מחייבים זה רק לטעום ולהתמלא".איך מתנהלים בזמן מלחמה?

"בתחילת המלחמה פשוט נבלתי, הרגשתי שאין מקום וחשק לכלום ובטח לא לעסק שמרים ומביא איתו הרבה התלהבות... פשוט נסגרתי וישבתי בצד .. חיכיתי לשינוי...והיה לי חור בלב כמו לכולנו ... במיוחד שליוויתי חברים טובים שבתם נועם שלום נרצחה בנובה והייתי כל כולי סביבם ובשבילם. לאחר בוקר אצל דקלה מלמוד ועירית שחר בצלמניה משהו השתנה , הנשים שם עזרו לי להרים את הראש, הראו לי שהעסק שלי הוא מקום של אוויר ונשימה בתוך כל התופת ושיש מקום לסיורים כי כולם בעצם ממשיכים לחיות ורוצים להתמלא בקצת השראה".מהם הקשיים כעת?

"הקושי זה תמיד להרים ולשמוח בתוך כל התופת, לשווק שמחה, אוויר וחיבור בזמן של מלחמה... הסטורי שלי מראה את התמונה השלמה , רגע יש שם "הותר לפרסום" עם לב שבור והסטורי הבא סיור אמנות מהמם. לחיות את האור והצל ולהכיל אותם יחד. זה העולם כרגע , תמיד היה אבל עכשיו זה עוד יותר מוקצן".מה החזון שלך ?

"החזון שלי הוא להרים את התדר, להראות לא.נשים יופי בכל דבר, לקבל השראה מאמנות, מיופי, מחיבור לעצמינו ומחיבור אחת לשנייה, כולנו רשת אחת גדולה, אורגניזם שחי ונושם יחד, וההשפעה שלנו אחת על השנייה גדולה ממה שאנחנו חושבות. החיבור הזה לעצמינו מביא טוב לסביבה שלנו וכך יש לנו יכולת השפעה גדולה יותר על החיים שלנו ושל הסובבים אותנו. הבחירה לראות את הדברים כמו שהם ולבחור ! זה תמיד בידיים שלנו. החיים קורים השאלה איך אנחנו נותנות מקום להכל (גם לרגשות הקשים ) ואז יש בחירה בחיים – זה הדבר היחיד שבידיים שלנו – התגובה למה שהחיים מביאים לסף דלתנו".מה תאחל/י לעצמך לימים שאחרי המלחמה?

"וואו, בא לי כבר להיות אחרי המלחמה, אבל נראה לי שיקח זמן עד שבאמת נעשה שינוי ונרים את הראש כמדינה וכפרטים, ייקח זמן להחלים .. אבל אני מאמינה שיהיה טוב, שנעשה טוב, בא לי שהעסק יתפתח ויגדל ויהיו במועדון עשרות אלפי נשים שיצטרפו אלי, אלינו, לסיורים מעוררי השראה, שיתמלאו מהאומנות, מהאופנה מהאמנים שפותחים את דלתם ומספרים את סיפורם המרגש על הדרך שעשו בחיים, א.נשים שיפתחו דרך הסיורים ואולי יתחלו ליצור בעצמם? ייווצרו חברויות של נשים שחוו יחד סיורים, שנצליח באמת להקשיב אחת לשנייה ונלמד ונפרה אחת את השנייה, יש לי המון רעיונות לסיורים שפותחים את הראש והלב, כמו סיור מיסטיקה ורוח (רוצה לחבר נשים לרוח), סיור נגיעות בחומר שהוא חוויתי (נבקר אצל אומנים שונים ונחווה סדנה קצרה אצל כל אחד מהם ...ועוד ועוד...".כתובת העסק, שעות פעילות וטלפון ליצירת קשר והזמנות:

ענת קוצר גפני, .0544817302

האינסטוש שלי :

https://www.instagram.com/anatkgafni?igsh=Y3gxeG9nb3RxanQx&utm_source=qr


 

ענת קוצר גפני 

 

 

 
  כתוב למערכת
כתבות נוספות
מגרדים וזוכים
   
משדרגים את קניון עופר חדרה
   
תומכות בעסקים בזמן המלחמה הגיעו לפרדס חנה
   
"נינה קונדיטורית בוטיק"
   
מקריית שמונה לזכרון יעקב
   
לצלוח את האתגרים
   
סטודיו לציור חופשי
   
פלאשנט למען העסקים
   
מותגים מובילים במחיר מפתיע
   
"הסיור הפרקולינרי"
   
"כלים לחיים"
   
יחד ננצח - למען העסקים שלנו
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
ציוצים
מזל טוב לליעד חודדטוב    מזל טוב לליעד חודדטוב
קבלו את     קבלו את "פסטיבל בייבי"
במתנ    במתנ"ס גבעת אולגה פתחו את הקיץ
הפנים החדשות של רשת ההלבשה התחתונה    הפנים החדשות של רשת ההלבשה התחתונה
במה תבחרו: יפן, סין, הודו או נפאל?
קבלו כמה מתכונים ייחודיים שיקחו אתכם לטיול רחוק מכאן ...

נגה גולן - צורפת ומעצבת מכל הלב
...

"שקשוק הקבקבים"
ליאת יעקובסון בעלת עסק שקיים מעל 15 שנה של קבקבים מעבוד...

עולם האומנות של דורית שפירא
דורית אוהבת לייצור חוויה ייחודית דרך יצירותיה הרב גוניו...

מסרגות הזהב של אלכסנדרה
אלכסנדרה תושבת פרדס-חנה תמיד חלמה, תוך כדי שהיא הלבישה ...

תיירות ונופש
חכם בשמש: 5 חופשות משפחתיות בארץ בספטמבר חכם בשמש: 5 חופשות משפחתיות בארץ בספטמבר
החופש הגדול נגמר והחגים בדרך – זה ה...
תיירות ונופש | ממומן

יתרונות של אכסניה בצפון לעומת אופציות לינה אחרות יתרונות של אכסניה בצפון לעומת אופציות לינה אחרות
...
תיירות ונופש | ממומן

3 צימרים מובילים בצפון 3 צימרים מובילים בצפון
הכירו את הצימרים המומלצים ביותר בצפ...
תיירות ונופש | ממומן

פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה
בין שלל הצגות וצילומים לסדרה חדשה, ...
תיירות ונופש

חופשה אומנותית בישראל חופשה אומנותית בישראל
אפשרות מאוד מיוחדת לחופשה ולנופש הי...
תיירות ונופש | ממומן

טיפים והמלצות
נחשים בשרון: מדריך מקיף לתושבי האזור נחשים בשרון: מדריך מקיף לתושבי האזור
...
טיפים והמלצות | ממומן

ישראלים עושים מיליונים מספורט ישראלים עושים מיליונים מספורט
...
טיפים והמלצות | ממומן

איך לשמור על צנרת המים הביתית איך לשמור על צנרת המים הביתית
...
טיפים והמלצות | ממומן

איך מוצאים מוהל רופא מומלץ?  איך מוצאים מוהל רופא מומלץ? 
...
טיפים והמלצות | ממומן

דילמה לקראת החתונה: שמלות כלה לרכישה והשכרה דילמה לקראת החתונה: שמלות כלה לרכישה והשכרה
...
טיפים והמלצות | ממומן

בעריכת: מירב טור
"פנינה של כתבה"
הפנינים חדרו לאופנה בשנות ה-20 וה-30. הן משובצות על אבי...

הקאמבק של הבד הקאמבק של הבד "הנראה והבלתי נראה"
...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |
פלאשנט - חדשות חדרה והסביבה | עיתון בחדרה | עיתונים מקומיים בחדרה | מקומונים בחדרה | מגזין בחדרה והסביבה | מגזינים בחדרה | עיתון בחדרה והסביבה | מקומון בחדרה והסביבה