פלאשנט תרבות - טעם של אמנות ומצוינות בביה''ס הרב תחומי בחדרה
יום חמישי, 29 באוקטובר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
טעם של אמנות ומצוינות בביה"ס הרב תחומי בחדרה
חן קורקוס
יום רביעי, 11 בפברואר 2015, 19:26

תלמידי שכבת י"ב במגמת תיאטרון בבית הספר הרב תחומי בחדרה, הציגו השבוע את ההפקות המרכזיות שלהם לשנת 2015 לבגרות. "רחוב" מאת ג'ים קארטרייט. ו"בינתיים ימשיך להיות פה קר" מאת: רועי מליח רשף. ההצגות הן ההפקות שהועלו לבמה השבוע בהשתתפות תלמידי המגמה לתיאטרון בהשתתפות צופים רבים ובהם: הצוות החינוכי, ובני משפחות התלמידים שנראו גאים מאוד ומרגשים מיכולותיהם של הילדים.
תחת הסיסמה "חפשו ברחוב את הנפש הטובה, אבל אמא לא מרשה כי בינתיים ימשיך להיות פה קר" הועלו השבוע, המופעים המרכזיים של הפקת תלמידי שכבת י"ב במגמת תיאטרון לשנת הלימודים הנוכחית 2014/2015 בבית הספר הרב תחומי בחדרה. ההצגות התקיימו באולם אשכול פיס בביה"ס מול עיניהם של כ צופים נלהבים ביניהם הצוות החינוכי של ביה"ס הורי התלמידים ובני משפחותיהם.

ההפקות המרכזיות לשנת 2015 לבגרות. צילום: חן קורקוס - h.k תקשורת
כמו בכל שנה, מפיקים תלמידי מגמת תיאטרון בבית הספר הרב תחומי בחדרה את ההפקות המרכזיות שלהם לשנת הלימודים והשבוע עשו זאת שוב השמיניסטים כשהציגו הפקות נהדרות והציגו יכולת משחק ברמה גבוהה מאוד.

ההפקות שהועלו הם:"רחוב" מאת ג'ים קארטרייט. ו "בינתיים ימשיך להיות פה קר" מאת: רועי מליח רשף.

ההצגה "בינתיים ימשיך להיות פה קר" צילום: חן קורקוס - h.k תקשורת
"רחוב" : מאת ג'ים קארטרייט
"סקולרי. הומלס מלא קסם שלוקח את הקהל לסיור לילי מודרך ברחוב בו עוד לא ביקרו. הימים הם ימי אבטלה, אנשים חסרי עבודה ולעיתים גם חסרי תקווה. אבל גם אם קצת עלובים גם אם הם קצת בודדים גם אם קצת מחוספסים הם מזכירים לנו קצת עצמינו – מאמינים שלמרות שהחיים יכולים להיות קשים מגיע ליהנות מהם הרי לכולם מגיע להיות נאהבים".

בימוי : שובל גור, וליעד קלרנפלד. שחקנים: ליעד קרנפלד בתפקיד: ג'ואי בריאן הקירח. שובל גור בתפקיד: שנטאל. לי בן נעים בתפקיד: קארול קלייר. אביתר שיינדלר בתפקיד: סקולרי. לודה חנוכייב בתפקיד : לינדה ליין. הראל אפרת בתפקיד: מנפרד, אדי, בארי. אופק גניש בתפקיד: מולי, מאריון. טליה ארביב בתפקיד: ברנדה, דור.

"רחוב" - לוקח את הקהל לסיור לילי מודרך ברחוב בו עוד לא ביקרו. צילום: חן קורקוס - h.k תקשורת
"בינתיים ימשיך להיות פה קר": מאת : רועי מליח רשף
"אתם יודעים כמה זמן אדם מרגיש". בחיים בחיים שלו....?? כלום. חמש דקות במשך שנה שלמה....? באנו לתת לנו את החמש דקות האלה. ואפילו קצת יותר. אנחנו מזמינים אתכם להיכנס לבית חולים מסתורי ואפל הכולל בתוכו דוקטור חסר גבולות וצוות אחיות שבתוכו אחות שתלטנית, ואחת שרוצה להיות, עוד אחת קצת חדשה תמימה ומבולבלת ושתיים שבטוחות שכולם אצלן בכיס הקטן. וכמובן שבתוך הבלאגן הזה מסתתר לו פציינט אחד שבסה"כ רוצה להמשיך בחייו ..אז אתם רוצים לדעת מה באמת קורה שם...? אתם באמת רוצים לדעת..?

בימוי: דניאל בן מנחם. שחקנים: נווה הינדי בתפקיד: עומר שמר. יובל קורקוס בתפקיד: גל. שלי הינדי בתפקיד: נעמי. ליאור אוגול בתפקיד: שני. שחר טל בתפקיד: מעין. אופק פריינטי בתפקיד:יעלה. רון יוסופוב בתפקיד" דר' צירקלביץ.

ההפקות המדהימות הנ"ל כאמור הועלו לבמה בהשתתפות תלמידי המגמה לתיאטרון שהציגו יכולת משחק מדהימה מול עיניהם של כ – 200 צופים ביניהם הצוות החינוכי של ביה"ס בראשותה של אילנה שטרהל הורי התלמידים ובני משפחותיהם. היה אדיר. "שאפו".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
המתנדבים שעושים אומנות חדרתית בצל הקורונה
   
המשורר רועי חסן יעביר סדנה במרכז הצעירים
   
הכוריאוגרפית יהודית דביר תקים את הלהקות הייצוגיות בחדרה
   
"מזווית מבטה של צלמת"- תערוכת פרידה
   
מיצגים וצילומים בתערוכה העוסקת בקהילה הגאה
   
מתכוננים לתערוכה "תושבים בעירנו"
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
שבת שלום מאיש העיתונים של חדרה    שבת שלום מאיש העיתונים של חדרה
היכרות עם מפקד הכבאות החדש    היכרות עם מפקד הכבאות החדש
נוי מחדרה נבחרה לפרזנטורית בקמפיין האקדמית עמק יזרעאל    נוי מחדרה נבחרה לפרזנטורית בקמפיין האקדמית עמק יזרעאל
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |