פלאשנט תרבות - בעיריית חדרה נערכים ל''בום בוקס 2''
יום שני, 1 ביוני 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
בעיריית חדרה נערכים ל"בום בוקס 2"
מירית אזרחי
יום ראשון, 21 ביוני 2015, 17:52

נותנים ריספקט ליוצרים צעירים מחדרה. במסגרת אירועי הקיץ תתקיים תחרות "ריספקט" ליוצרים צעירים, אשר הזוכה בה יפתח את פסטיבל "בום בוקס 2" בפארק נחל חדרה, ויופיע מול קהל של 20 אלף צופים.
בעקבות ההצלחה חסרת התקדים של פסטיבל "בום בוקס" שהתקיים בקיץ שעבר בפארק נחל חדרה, נערכת העירייה לקיומו של "בום בוקס 2", במסגרת האירועים המגוונים והאטרקטיביים הצפויים לקיץ זה.

פסטיבל "בום בוקס" הראשון נחל הצלחה רבה ומשך קהל של למעלה מ-12 אלף צעירים מכל רחבי הארץ שהגיעו לחגוג באירוע המוסיקלי שנמשך 10 שעות בהשתתפות מיטב אמני ישראל. בעקבות ההצלחה, הצפי השנה הוא לקהל של כ-20 אלף.

פסטיבל בום בוקס 2014. צילום: באדיבות העירייה
"עשינו היסטוריה בחדרה", אמר ראש העיר צביקה גנדלמן בעקבות הפסטיבל הראשון, והבטיח: "המטרה הייתה למתג את חדרה כעיר מובילה גם בתחום התרבות, ואכן הגיעו אלינו צעירים מכל רחבי הארץ וחגגו לילה שלם של מוזיקה, בילוי והנאה, כיאה לעיר עם אנרגיה. העלינו את העיר על מפת התרבות הארצית, ונעשה זאת שוב ושוב".

נאמן להבטחתו יזם ראש העיר את פסטיבל "בום בוקס" גם בקיץ זה, והוא יתקיים בפארק נחל חדרה ב-12 בספטמבר.
בין אירועי הקיץ, וכחלק מפסטיבל "בום בוקס 2015", מתוכננת להתקיים תחרות "ריספקט" ליוצרים צעירים מחדרה, בגילאי 15 עד 30, המיועדת ללהקות, זמרים, הרכבים וכדומה. הזוכה בתחרות יפתח את אירוע "בום בוקס", ויעלה להופיע מול 20 אלף צופים מכל רחבי הארץ.

התחרות תיערך בשלושה שלבי סינון, בהובלת הצוות האמנותי של פסטיבל "בום בוקס".
השלב ראשון יכלול את העברת החומרים וטופס הרשמה. יש להגיש את היצירות על תקליטור או לשלוח לכתובת מייל ייעודית שנפתחה לצורך כך. אורך היצירה לא יעלה על 5 דקות. היצירה תוגש ביחד עם טופס הרשמה חתום, צילום תעודת זהות של כל המשתתפים (או שלהוריהם, במקרה של משתתפים מתחת לגיל 18), ותמונת פספורט.

יש להעביר את החומרים למייל boomboxfest2015@gmail.com או למוקדי הריכוז הבאים: מרכז הנוער העירוני "בית רם" (הגיבורים 41), מרכז הצעירים העירוני (הנשיא 15). יש להגיש את החומרים עד לתאריך 23 ביולי בשעה 22:00.

בשלב שני יתבצע סינון של כל היצירות שהוגשו ובחירת 3 יוצרים שיעברו לשלב הבמה.
שלב שלישי יהיה שלב הבמה. במסגרת אירוע ההשקה לפסטיבל "בום בוקס" שיתקיים לקראת הפסטיבל, יעלו להופיע שלושת המועמדים אשר עברו את שלבי הסינון. במעמד האירוע יתארח אמן מוביל, וכן צוות אמנותי שיבחר את הזוכה המאושר שיפתח את פסטיבל "בום בוקס" לעיני קהל רב.

ראש העיר צביקה גנדלמן מסביר כי מטרת התחרות היא לקדם יוצרים בני העיר ואת היצירה המוסיקלית בחדרה, ולמנף אותה בשילוב מיטב העוסקים בעשייה המוסיקלית בישראל.
גנדלמן: "אין לי ספק שלראות יוצרים חדרתיים עולים על במת ה'בום בוקס' מול קהל של אלפים, יהיה מאורע ייחודי ומרגש מאוד. לשמוע אלפי צופים שיריעו ליוצר מחדרה, יעלה אצל כולנו את מפלס הגאווה המקומית בצעירי עירנו, ובעיר שמעודדת אותם להתפתח ולפתח את כשרונם".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
סינגל חדש ל "עמרי נובל והאצילים"
   
אמנים שווים
   
תערוכה ארצית לכבוד חודש האשה
   
בחדרה כל האמנים שווים
   
צלילי האנדלוסית בחדרה
   
הזוכים בתחרות הצילום הארצית הוצגו בחדרה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |