פלאשנט תרבות - קונצרט סיום שנה של הקונסרבטוריון העירוני
יום שני, 1 ביוני 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
קונצרט סיום שנה של הקונסרבטוריון העירוני
רון איתן
יום שלישי, 7 ביולי 2015, 13:13

קונצרט סיום שנה של הקונסרבטוריון העירוני התקיים שלשום (ראשון), הורים נרגשים וילדים נרגשים עוד יותר גדשו את האולם "אשכול פיס" ומילאו אותו עד אפס מקום.על הבמה ניצבו כלי נגינה נוצצים, האולם הוחשך וקונצרט סיום שנת הפעילות של הקונסרבטוריון העירוני של על"ה החל.
את הערב פתחו הרכב כלי ההקשה בניצוחו של טופיק מרום בשתי יצירות וגרפו מחיאות כפיים סוערות.
לאחריהם עלה טופיק מרום, מנהל הקונסרבטוריון לבמה, בדבריו סיפר על פעילות הקונסרבטוריון בשנה האחרונה ועל השינויים הרבים והטובים המתרחשים בו כדוגמת המעבר הצפוי למקום קבע בקניון לב חדרה ואודות פרויקט "בית ספר מנגן" אשר מסיים את שנת פעילותו הראשונה בבתי הספר "חופים" ו"תחכמוני".

אל הבמה עלה לברך מ"מ רה"ע ויו"ר על"ה, עו"ד טל אליהו: "אנו עדים כולנו לתהליכים החלים בקונסרבטוריון העירוני, הדבר מתחיל ונגמר בנקודת המבט ובהבנה עד כמה החינוך למוסיקה הוא חשוב. אנו בסיומן של עבודות להקמת אכסניה ראויה ומקצועית לקונסרבטוריון העירוני ואני צופה כי המקום ימשוך אליו עוד ועוד תלמידים. אני מודה לטופיק על עבודתו המקצועית ושמח על מינויו לתפקיד זה". עוד הוסיף עו"ד אליהו: "אני מבקש לשבח את עבודתו של חברי לסיעה, חבר המועצה עו"ד יניב דרי שהחינוך למוסיקה זורם בעורקיו והוא המנוע הדוחף לכל פרויקט "בית ספר מנגן",

לאחריו הופיע ההרכב הקאמרי בניצוחו של יצחק וינברנד וניגנו כארבע יצירות.
ההרכב המוסיקלי שכלל ארבע גיטרות ותופים בניהולו של מיכאל דרגומיר סחף תשואות מהקהל.
בנגינתם ליוו את אביבית ליפשין, תלמידה במחלקה לפיתוח קול של הקונסרבטוריון ששרה את "מקום לדאגה" של מתי כספי וזכתה למחיאות כפיים סוערות.
גם כנרת מנדלסון המנגנת בהרכב זכתה לתשואות רמות כאשר ניגנה יחד עם ההרכב מחרוזת שיריי להקת ה"פינק פלוייד" ואף שרה אותם.

תזמורת הבוגרים ניגנה כ-שבע יצירות בניצוחו של אלכסיי גרישקוב.  צילום: באדיבות העירייה
תזמורת הבוגרים ניגנה כ-שבע יצירות בניצוחו של אלכסיי גרישקוב והקהל לא הפסיק להריע. מחיאות כפיים סוערות עוד יותר נשמעו כאשר אל הבמה עלתה הילדה סאשה בזרוקוב ושרה את השיר "יש אי שם" בעיבודו של נחמן יריב ובליווי התזמורת.

מנהל הקונסרבטוריון הזמין אל הבמה את רה"ע מר צביקה גנדלמן, בדבריו אמר רה"ע כי הוא שמח ונרגש לראות את השינויים הקורים בקונסרבטוריון, "אני שמח לראות כי כמות הילדים גדלה בהשוואה לשנה שעברה, אני שמח שעליי להתחיל לדאוג לבניית במה יותר גדולה מזו שבאולם "אשכול פיס", על מנת שתכיל את כל התזמורת. השינויים החלים כאן מעידים על חשיבותו של החינוך המוסיקלי במדינות העירייה."
לאחריו עלו תלמדי פרויקט "בית ספר מנגן" מבית הספר "מופת חופים" וניגנו כשתי יצירות שלמדו במהלך השנה.

חבר המועצה, עו"ד יניב דרי הרוח החיה מאחורי הפרויקט עלה נרגש אל הבמה. בדבריו תיאר את חשיבות החינוך המוסיקלי ואת תרומתו בעיצוב אישיותו של התלמיד. "כילד שהמוסיקה הינה חלק אינטגרלי ממני, אני נפעם לראות את הילדים הללו שנחשפו זו השנה הראשונה ללימודי המוסיקה, התהליך שעברו שנה ועד לרגע זה בו הם מנגנים מול קהל מוכיח כי אנו בדרך הנכונה. אנו בשאיפה לחשוף את הפרויקט ולהנחילו בכל בתי הספר בעיר". עוד ביקש להודות לכלל העוסקים במלאכה.

הערב המהנה הסתיים בחלוקת תעודות לתלמידי הקונסרבטוריון וחלוקת תעודות הוקרה לשלושת מבוגריו: התאומים מידן ואלמוג ידייב ורועי טיפנברון אשר סיימו את לימודיהם בקונסרבטוריון ונמצאים לפניי גיוס לצה"ל.
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
סינגל חדש ל "עמרי נובל והאצילים"
   
אמנים שווים
   
תערוכה ארצית לכבוד חודש האשה
   
בחדרה כל האמנים שווים
   
צלילי האנדלוסית בחדרה
   
הזוכים בתחרות הצילום הארצית הוצגו בחדרה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |