פלאשנט תרבות - ההרשמה לעונת המנויים ה-14 ב''רנה שני'' בעיצומה
יום רביעי, 8 ביולי 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ההרשמה לעונת המנויים ה-14 ב"רנה שני" בעיצומה
רון איתן
יום ראשון, 14 באוגוסט 2016, 08:00

עונת 2016/17 כוללת את מיטב ההצגות המועלות בתיאטרונים המובילים בישראל. לאור ההצלחה ימשיך גם מועדון הזמר "אפי נצר וחברים"
ההרשמה לעונת המנויים ה-14 באולם התיאטרון העירוני "רנה שני" בעיצומה. מפעל המנויים פועל במסגרת העמותה העירונית לתרבות הפנאי, ועונת 2016/17 כוללת את מיטב ההצגות המועלות בתיאטרונים המובילים בישראל.

ההצגות למנויים, שש במספר, יוצגו ב"רנה שני" בימי שני שלישי ורביעי, בשעה 20:30.
הצגה מס' 1 למנויים היא הקומדיה הישראלית "ארוחת טעימות" של תיאטרון הקאמרי. מחזה של שלומי מוסקוביץ, בבימויו של דדי ברון. שחקנים: מוטי כץ, לימור גולדשטיין, יואב לוי, איה שבא, דוד שאול, נעמה שטרית, הדר ברוך.

מועדון הזמר של אפי נצר צילום: יח"צ
ההצגה עוסקת בבני זוג השבים הביתה מארוחת טעיות לקראת חתונת בתם. הארוחה לא לטעמן ולא לכיסם, ומתוך שיחת המרמור שמתנהלת ביניהם מסתבר שחייהם המקצועיים והאישיים ניצבים על קרום דק העומד להתפקע. כשמגיעים הבת וחתנה המיועד שהינו מתנחל דתי ימני, צפות דעותיהם הקדומות על פני השטח וחושפות את עומק הקרע, השנאה והניכור. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי,19-21 בספטמבר 2016.

הצגה מס' 2 היא קומדיית הפשע "שלא תתעורר הילדה" של תיאטרון חיפה. מאת שיש בתאי ותומר אבירם, ובבימויו של רוני ניניו. שחקנים: אלמה דישי, שלומי קוריאט, איציק כהן/משה איבגי, יוגב יפת, יוסף אבו-ורדה, אלברט אילוז.

איבון אביטל קרנטינה היא אם לתינוקת, ובעלה יגאל קרנטינה הוא עבריין היושב תקופה ארוכה בכלא. אביה של איבון, אברם, הוא בכיר לשעבר בעולם הפשע אשר הוריד הילוך ומסייע לבתו בגידול הילדה. איבון מאוהבת בשכן אסף, המציע לה שיעברו לגור יחד. לילה לפני שאיבון ואביה מתכוננים לחגוג יום הולדת לילדה, מגיע בהפתעה הבעל יגאל, ולתוך הקלחת מצטרף גם אביו יהודה, בכיר פשע שבינו לבין אברם סכסוך רב שנים. המפגש המשפחתי מציף רגשות עזים וסודות אפלים. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי, 21-23 בנובמבר 2016.

רנה שני. עונת 2016/17 כוללת את מיטב ההצגות המועלות בתיאטרונים המובילים בישראל צילום: יח"צ
הצגה מס' 3 היא "חצוצרה בוואדי" של תיאטרון חיפה. את המחזה, על-פי ספרו של סמי מיכאל, כתב שמואל הספרי שגם ביים. שחקנים: חן אמסלם, רבקה בכר, דורון בן דוד, אורי גבריאל, שושה גורן, מתי זרחיה, חנאן חילו, ג'סאן עבאס.

עלילת המחזה מתרחשת בתחילת שנות ה-80, תקופת מלחמת לבנון הראשונה. הודה, ערביה נוצריה, מתגוררת עם מרי אחותה היפהפייה, אמה וסבתה, בשכונת ואדי ניסנאס, הנשלטת על-ידי באו נחלה העשיר וחסר המעצורים. אל גג הבית עובר לגור סטודנט נגן חצוצרה. הודא ומרי מסתבכות באהבות בלתי אפשריות ונקרעות בין מחויבותן למסורת ולמשפחה לבין צו ליבן. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי, 23-25 בינואר 2017.

הצגה מס' 4 היא "ביבר הזכוכית" של תיאטרון בית לסין. מאת טנסי ויליאמס, ובבימויו של גלעד קמחי. שחקנים: יונה אליאן, גל אמיתי, נטע גרטיף נדב נייטס.

אמנדה חיה עם שני ילדיה המתבגרים בעיירה פרובינציאלית ובקושי מתפרנסת. טום, הבכור, בורח בכל הזדמנות אל אולם הקולנוע, ואילו לורה מסתגרת בתוך עצמה ומפליגה בדמיונות. כאשר חברו לעבודה של טום מגיע לארוחת ערב, כל חלומות המשפחה מתנקזים אליו, אך הוא מותיר את המשפחה למודת אכזבות ושבויה באשליותיה. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי, 27-29 במרץ 2017.

הצגה מס' 5 היא "משפחה עליזה" של תיאטרון "הבימה". מאת רון קלארק וסם בובריק, בבימויו של נתן דטנר. שחקנים: נורמן עיסא, יואב דונט, טל קלאי, רובי פורת-שובל, הילה שלו.
אב שאשתו נטשה אותו לטובת אחיו, מגיע לניו יורק לחפש ניחומים אצל בנו ומגלה שהבן הומוסקסואל, מה שמביא לקונפליקטים ביניהם. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי, 15-17 במאי 2017.

הצגה מס' 6 היא "פליישר" של תיאטרון "הבימה". מאת יגאל אבן אור, ובבימויו של משה קפטן. שחקנים: נתן דטנר, חנה לסלאו, סנדרה שדה, דב רייזר, רבקה גור, נתי רביץ, יגאל שדה ונוספים.
תושבי שכונה ותיקה נדהמים לגלות ששכניהם בבתי החדשים שנבנו בשכונה, הם בני קהילה חרדית. ההתנגשות בין החרדים והחילונים מחריפה ומקצינה עד שהשכונה החילונית הופכת לשכונה חרדית לחלוטין. ההצגה תועלה בימים שני שלישי רביעי, 12-14 ביוני 2017.
בנוסף, לאור ההצלחה ימשיך מועדון הזמר "אפי נצר וחברים". פתיחת העונה החדשה של מועדון הזמר, באוקטובר 2016.
ניתן להירשם לעונת המנויים דרך כל הארגונים: הסתדרות המורים, ארגון המורים, חבר, מועדון טוב, בנק הפועלים, בנק לאומי, חברת חשמל, קרנות שוטרים, קופת חולים כללית, ארגון עובדי צה"ל, עובדי מדינה.
באולם "רנה שני" מתקיימים לאורך כל השנה הצגות ילדים, מופעי סטנדאפ, מופעי בידור, ומופעים מיוחדים.
מאחורי הצלחת מפעל המנויים והאולם עומדת מנהלת האולם אמירה משה, המקפידה לבחור מדי עונה הצגות מודרניות וקלאסיות, קומדיות ודרמות, של מיטב התיאטראות בארץ.
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
תערוכה: לפחד מציפורים ולפסל אותם
   
סינגל חדש ל "עמרי נובל והאצילים"
   
אמנים שווים
   
תערוכה ארצית לכבוד חודש האשה
   
בחדרה כל האמנים שווים
   
צלילי האנדלוסית בחדרה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |