פלאשנט תרבות - מקלט 22 חוגג שנה להווסדו באירוע שיא מרגש
יום חמישי, 19 במאי 2022
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
מקלט 22 חוגג שנה להווסדו באירוע שיא מרגש
ראובן יגיל
יום שישי, 13 באוגוסט 2021, 05:46

מקלט 22 הוקם תחת אגף נוצ"ץ (נוער, צעירים, צבא ומשפחות צעירות) בניהולה של הדר מרום לפני שנה בדיוק במטרה להפוך בית לצעירים ובני נוער אמנים חדרתיים | אל חגיגות 'יום ההולדת', הגיעו עשרות רבות של בני נוער וצעירים הלוקחים חלק בפעילויות בית האמנים בשנה האחרונה
מקלט 22 נוסד לפני שנה, ולאחר תהליך של הכשרת המקלט וגיוס בני נוער וצעירים לקחת בו חלק, הפעילות האמנותית והחברתית במקלט התבססה ומתקיימת על בסיס שבועי. המקום מאפשר מענה חברתי של יחד, אווירה טובה וכיפית ובמקביל לעסוק, לפתח ולהתפתח בתחומי אמנות שונים.

עד כה (והיד עוד נטויה), אמני מקלט 22 השיקו שתי תערוכות שנפתחו לקהל הרחב: תערוכה ראשונה שנעשתה בשיתוף בתי ספר, תנועות וארגוני נוער וקהילת הסטודנטים אשר עסקה בנושא הקהילה הגאה, ותערוכה בנושא הקורונה אשר הציגה את משבר הקורונה מעיניהם של אמנים צעירים והינה תוצר של רגשות, שאלות ובעיקר משקפת את התמודדות המורכבת של צעירים ונוער עם המשבר.

חוגגים במקלט צילום: נעם שדה
חגיגות השנה למקלט 22, היו אירוע שיא מרגש, אליו הגיעו עשרות רבות של בני נוער וצעירים שלוקחים חלק בפעילויות בית האמנים בשנה האחרונה. האירוע, שנערך בהשראת התרבות המקסיקנית כלל ציורי פנים ברוח יום המתים המקסיקני, סדנת קליעת זרים לראש בהשראת הציירת המקסיקנית פרידה קאלו וכיבוד מקסיקני. רגע השיא באירוע היה כשמשתתפי המקלט הגישו כל אחד מתנה למקלט 22 ליום הולדתו. זו הייתה הזדמנות עבורם לבטא את המקום המשמעותי שהפעילות האמנותית וקבוצת השייכות שנוצרו במקלט 22 תפסו בחייהם בשנה החולפת, המורכבת מאוד. הצעירים אשר השקיעו מחשבה רבה במתנה שהם הביאו למלקט נשאו דברים מרגשים, של הכרת הטוב על המסגרת העירונית הייחודית שמאפשרת ביטוי עצמי ולמידה לצד שייכות ועשייה קהילתית משמעותית שמעוררת בהם גאווה.

את הפעילות במקלט מובילה צליל כהן, צעירה חדרתית מוכשרת הלומדת עיצוב אופנה בשנקר ומהווה עבור בני הנוער מודל למוקמות אליהם ניתן לשאוף ולהתפתח.
לפרטים נוספים על הפעילות במקלט22 מוזמנים לחייג 04-6331787 או שלוח הודעה באינסטרגם miklat22
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
התעוררות מדומה
   
המגה סטאריות של אוראל
   
לראשונה בחדרה: פסטיבל בינלאומי לפיסול באבן
   
"יוצרים אביב" בזכרון יעקב
   
אירוע האמנות הגדול בשרון חוזר בענק אחרי הפסקת קורונה ארוכה!
   
פתיחה חגיגית לחודש האישה בחדרה: התערוכה הבינלאומית נשים בגוונים
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
מפגש דורות    מפגש דורות
חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob    חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob
ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים    ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים
ברכת כהנים    ברכת כהנים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |