פלאשנט תרבות - ובחרת לחיים
יום שישי, 12 באוגוסט 2022
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ובחרת לחיים
ראובן יגיל
יום רביעי, 16 בפברואר 2022, 07:37

לזכור דרך האומנות: לקראת יום הזיכרון ה 76 לשואה ולגבורה, המחלקה לאזרחים ותיקים בעיריית חדרה מזמינה את שורדי השואה והדור השני להציג את סיפורם בתערוכה 'ובחרת בחיים', שתוצג בבית האומנים בחדרה
אתם, שבחרתם בחיים, למרות התקופה החשוכה של השואה, וממשיכים ליצור אמנות ולקיים את המשכיות העם, כי עם ישראל חי. אמנים שורדי שואה ודור שני תושבי חדרה והסביבה- אתם מוזמנים להשתתף בתערוכה המיועדת רק לכם.
לציון יום הזיכרון ה 76 לשואה ולגבורה שנת תשפ''ב, בחרה המחלקה לאזרחים ותיקים בניהולה של רויטל פוקס, לציין את האירוע על ידי הוקרת שורדי השואה, אשר למרות הכל בחרו בחיים ומבטאים את עצמם באומנות.

תערוכת 'ובחרת בחיים' תוצג בבית האומנים בחדרה, מתחם יד לבנים בתאריכים 10.04.2022 – 28.04.2021 כולל חול המועד פסח. היצירות יכולות להיות בכל נושא, בכל סוג של אומנות ובכל טכניקה כולל: ציור, צילום, פיסול, פסיפס, סריגה, רקמה ועוד.

עיריית חדרה מזמינה את שורדי השואה תושבי חדרה והסביבה וגם את הדור השני להציג את סיפורם בעזרת יצירותיהם האומנותיות בתערוכה, בה יוצגו גם יצירות שלא עוסקות ישירות בשואה. המעוניינות/ים להשתתף ישלחו עד 10.03.2022 טופס השתתפות מלא יחד עם צילום של עד 3 עבודות, למייל של האוצרת חוה גדיש Chavag8@walla.com
את העבודות שיבחרו יש להביא לבית האומנים ביום ראשון ה- 03.04.2022 כשהן מוכנות לתלייה. ההשתתפות כרוכה בתשלום של 100 שקלים ושהייה בגלריה של כשלוש שעות באחד מימי התערוכה. שורדי השואה תושבי חדרה יקבלו סיבסוד של 50 שקלים.

אירינה מנביץ צילום: דוברות העירייה
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
להקת צבעי מחול בפסטיבל אשדודאנס
   
בתנור - תערוכת הקרמיקה וההדפס 2022
   
התעוררות מדומה
   
המגה סטאריות של אוראל
   
לראשונה בחדרה: פסטיבל בינלאומי לפיסול באבן
   
"יוצרים אביב" בזכרון יעקב
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
מפגש דורות    מפגש דורות
חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob    חנוך דאום הגיע להתארח בחדרה ריזורט מרשת Jacob
ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים    ליאור כלפון מציג אהבה מהסרטים
ברכת כהנים    ברכת כהנים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |