פלאשנט חדשות - אורלי יחזקאל תמודד בבחירות הקרובות לכנסת
יום שלישי, 26 במרץ 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
אורלי יחזקאל תמודד בבחירות הקרובות לכנסת
מאת: ראובן יגיל
יום רביעי, 26 בדצמבר 2018, 08:37

בשנים האחרונות היא מילאה תפקידים רבים ובתוכם כיהנה כמנכ״לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל והמשרד לשיתוף פעולה אזורי, ובתפקידים נוספים בשרות המדינה. היום היא מכהנת כחברת מועצה במועצה לשידורי כבלים ולווין
החדרתית אורלי יחזקאל, שמילאה תפקידים רבים בשירות הציבורי הודיעה היום כי תתמודד בבחירות הקרובות לכנסת ישראל ה-21 במשבצת מישור החוף ברשימת הליכוד. יחזקאל, כיהנה כמנכ״לית המשרד לפיתוח הנגב והגליל והמשרד לשיתוף פעולה אזורי, ובתפקידים נוספים בשרות המדינה כמו: ראש מטה שר הבריאות, שר הקליטה, משרד לענייני ירושלים, משרד לבטחון פנים ועוד.

כמו כן כיהנה כאישה הראשונה, כיו״ר הדירקטוריון של החברה לפיתוח מזרח ירושלים, היום היא מכהנת כחברת מועצה במועצה לשידורי כבלים ולווין, כיהנה כחברת מועצה במועצה לקידום נשים בספורט, שימשה כחברת מועצה בועדה קרואה בערערה, חברה בועדה לתיכנון ובנייה עירון וחברה בוועדת המכרזים ועוד בתפקידים ציבוריים נוספים, היא פעילה חברתית שנים רבות .

יחזקאל בעלת תואר ראשון B.A במדעי המדינה בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן, תואר שני M.A במימשל מדיניות ציבורית עם התמחות בניהול כספים בהצטיינות מטעם אוניברסיטת בר אילן.
היא בוגרת לימודי תעודה בגישור מטעם השלטון המקומי, בוגרת התוכנית להכשרת דירקטורים ונושאי משרה בתאגידים בפקולטה לניהול אונבריסטת תל אביב ( לה״ב), בוגרת למודי תעודה במכון לשלטון מקומי מטעם אונבריסטת בר אילן ובוגרת לימודי תעודה בתקשורת.
אורלי יחזקאל תמודד בבחירות הקרובות לכנסת
מתמודדת לכנסת. אורלי יחזקאל 
יחזקאל שימשה כמרצה באוניברסיטת בר אילן במחלקה לשלטון מקומי ופעילה חברתית שפועלת למען צדק חברתי שנים רבות, תומכת במאבקים של העלאת קיצבתם של הקשישים מקבלי ביטוח לאומי לשכר מינימום שיאפשר להם לחיות בכבוד, תומכת במאבק הנכים, בעד סגירת ואו צמצום תאגידי מים, בעד תמיכה ותקצוב בצהרונים במטרה להוריד את נטל יוקר המחייה ממשפחות צעירות ועוד.
מסייעת רבות לאוכלוסיה חלשה בכל הרבדים ואל מול משרדי הממשלה השונים בפרט בדיור הציבורי, חובות ארנונה ומים וכ״ו. מקורביה מספרים כי דלתה תמיד פתוחה בפני כל בכל עת לאורך שנים.

קודם לכן, שימשה כראש מערך ההסברה בעיריית אור עקיבא ועוזרת אישית לראש העיר, יעקב אדרי וכשנבחר לכנסת ישראל המשיכה לעבוד עימו בתפקידים בכירים בשרות המדינה. במהלך השנים היא צברה נסיון רב בניהול מערכות גדולות, בהובלת פרויקטים מחוללי שינוי, בעבודה מול תקציבים של מעל לכ-200 מיליון ש״ח, בייזום, תיכנון וניהול פרוייקטים ועוד.

בעת שכיהנה בתפקיד מנכ״לית של המשרד לפיתוח הנגב והגליל הקים המשרד את הפקולטה לרפואה בצפת, והיה שותף להקמת עיר הבהד״ים בנגב, פיתוח פארק נחל באר שבע, הקמת חדר מיון הקדמי באילת ועוד כ-264 פרוייקטים חברתיים בעלות כוללת של כ-מליארד וחצי שקלים וזאת באיגום משאבים עם משרדי הממשלה השונים וסיוע של קרנות הצליח המשרד לחולל שינוי אמיתי.

בסביבתה הקרובה מציינים כי יחזקאל ביצועיסתית ופועלת במקצועיות לאור הניסיון הרב שצברה במהלך עבודתה בשירות הציבורי בשנים האחרונות. כמו כן היא מאופיינת ביכולת ניהול גבוהה ברמה אסטרטגית ואדמיניסטרטיבית והוכיחה זאת בעת שמילאה בתפקידים השונים במערכת הציבורית והם נדרש ידע בתכנון וניהול תקציב בהיקף של מאות מליוני שקלים.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
דיווח ראשוני: רחוב בחדרה נסגר מחשש לרכב ממולכד
דיווח ראשוני: רחוב בחדרה נסגר מחשש לרכב ממולכד
   
חשד להצתה: רכב ואופנוע עלו באש בחדרה
חשד להצתה: רכב ואופנוע עלו באש בחדרה
   
כתב אישום: מסר מידע לאויב ופגע בבטחון המדינה
כתב אישום: מסר מידע לאויב ופגע בבטחון המדינה
   
אלפי משתתפים בפסטיבל פורים בחדרה
אלפי משתתפים בפסטיבל פורים בחדרה
   
עובד העירייה הציל פעוט שנעזב בניידת ע
עובד העירייה הציל פעוט שנעזב בניידת ע"י קצין משטרה
   
קרנבל פורים בשיתוף העירייה בקניון עופר לב חדרה
קרנבל פורים בשיתוף העירייה בקניון עופר לב חדרה
מדברים על זה
מפגן עוצמה בסינמה סיטי ליום השוויון המגדרי מפגן עוצמה בסינמה סיטי ליום השוויון המגדרי
כ-200 עובדים ועובדות מביה"ח שער מנשה "צבעו" את מתחם הסינמה סיטי ביום השוויון המגדרי שאורגן לעובדים. עו"ד מאיה דינר הממונה על התחום מארגנת היום " זה יום שהצ...

שלומי גבאי | 24.3.2019

סיוע באיתור נעדרת סיוע באיתור נעדרת
משטרת ישראל מבקשת את עזרת הציבור באיתור הנעדרת טלי ויטלינה סידורובה תושבת אור עקיבא בת 15 אשר נראתה לאחרונה בתאריך 15/03/19 בביתה ומאז נעלמו עקבותיה. היום ...

שלומי גבאי | 21.3.2019

חמשת הדרכים הכי יפות בארץ חמשת הדרכים הכי יפות בארץ
ההמלצה שלנו: סעו לאט, תיהנו מהנופים המתחלפים ועצרו בפינות החמד המוצעות למטיילים לאורך הנסיעה...

הדר צאלים | 5.3.2019

מחזירים את הרומנטיקה: לתכנן את הדייט הביתי המושלם מחזירים את הרומנטיקה: לתכנן את הדייט הביתי המושלם
יין הופך כל ארוחה לרומנטית שבעתיים. בחרו יין אדום המתאים לארוחה שאתם עומדים להגיש...

הדר צאלים | 5.3.2019

רומניה מנקודת מבט שונה רומניה מנקודת מבט שונה
מרחק הטיסה הקצר והעלויות הנמוכות הם רק חלק מרשימת היתרונות של רומניה כיעד תיירותי. אז למה אפשר לצפות ועל מה אסור לוותר? הנה כל מה שאתם צריכים לדעת מראש...

לילך אנטון | 5.3.2019

כתבות 2018 כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
ערב חגיגי לנשות האזור ביס פלאנט זכרון יעקב    ערב חגיגי לנשות האזור ביס פלאנט זכרון יעקב
מתחממים לקראת הפריימריס    מתחממים לקראת הפריימריס
ההפתעה שציפתה לשף אסף גרנית במטבח של הלל יפה    ההפתעה שציפתה לשף אסף גרנית במטבח של הלל יפה
תפריט חדש באולמות ה-VIP של יס פלאנט    תפריט חדש באולמות ה-VIP של יס פלאנט

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |