שני קורבנות ביממה אחת מהאזור: אותר גבר ללא רוח חיים - פלאשנט חדשות -
יום רביעי, 22 בינואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
שני קורבנות ביממה אחת מהאזור: אותר גבר ללא רוח חיים
שלומי גבאי
יום שני, 6 בינואר 2020, 08:01

עלי אגברייה מערערה שנעדר אתמול בשיטפון סמוך לגבעת נילי אותר עם חידוש הסריקות הבוקר. הוא נמצא לכוד ברכב ההפוך בתוך הנחל והועבר לידי צוותי מד"א שקבעו את מותו
הפראמדיקית מאי דיין בזירת האירוע (צילום: דוברות מד"א)
בתום הסריקות שחודשו הבוקר אותר עלי אגברייה בן 45 מערערה שנסחף אתמול עם רכבו בשיטפון בשעות הערב סמוך לגבעת נילי. ברכב היו עוד בנו ונוסע נוסף שהצליחו להיחלץ ולהגיע אל הגדות הנחל. הנעדר חולץ מהמים והועבר לאחר חבירה עם צוותי מד"א ברמת מנשה. פראמדיקים של מד"א דיווחו כי הגבר נמצא ללא סימני חיים וקבעו את מותו.

פראמדיקית מד"א מאי דיין סיפרה: "מיד כשהתקבל הדיווח במוקד 101 של מד"א על איתור הרכב במים והגבר שלכוד מחוסר הכרה בסמוך אליו הוזנק צוות אמבולנס למקום האירוע אבל עקב תוואי השטח לא הייתה גישה לנחל עצמו. לאחר פעולות החילוץ הגבר שהיה מחוסר הכרה הוצא מהנחל והובא ברכב לחבירה איתנו סמוך לרמת מנשה. הוא היה מחוסר הכרה וללא סימני חיים ולאחר בדיקות רפואיות בניידת לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."
שני קורבנות ביממה אחת מהאזור: אותר גבר ללא רוח חיים
אגברייה נהרג במכונית שנסחפה (צילום: דוברות המשטרה)
באירוע נוסף שהתרחש אתמול בבנימינה בשעות הערב טבע למוות ערן הרנשטט בן 72 תושב המקום כשהרכב בו נהג נסחף בשטפון ונפל לנחל העובר בישוב.

בשעה 18:16 התקבל דיווח בתחנת כיבוי אזורית חדרה על רכב שנפל לתעלה ונלכד בהצפה ברחוב הנחל בבנימינה. לזירה הגיעו כוחות כיבוי בהשתתפות 3 צוותים בפיקודו של רס"ר מג'די טיארה. לוחמי היחידה לחילוצים מיוחדים החלו בנסיונות חילוץ ובעזרת 3 כלי צמ"ה ביצעו הנפה של הרכב, העמידו אותו על הגלגלים וביצעו סריקה נוספת לשלילת לכודים נוספים.

מיד עם התקבל הדיווח במוקד של מד"א במרחב שרון הגיעו למקום חובשים ופראמדיקים של מד"א שביצעו בגבר פעולות החייאה אך לבסוף נאלצו לקבוע את מותו במקום.

פראמדיקית מד"א נטלי בנט וחובש רפואת חירום במד"א אבי דהרי סיפרו: "כשהגענו לרחוב חברנו לכוחות הכיבוי שפעלו במשך זמן ממושך בעזרת טרקטורים ומנופים על מנת להוציא את הרכב שנלכד בקרקעית הנחל בתוך זרם המים החזק. לוחמי האש חילצו אלינו מתוך הרכב גבר בן 72 כשהוא מחוסר הכרה, ללא דופק וללא נשימה. הכנסנו אותו לניידת טיפול נמרץ ולאחר בדיקות רפואיות במקום לא נותר לנו אלא לקבוע את מותו."
שני קורבנות ביממה אחת מהאזור: אותר גבר ללא רוח חיים
ערן הרנשטט ז"ל 
הרנשטט שימש יועץ טכני בחברת נירלט והותיר אחריו אשה ושלושה ילדים.

על מה שקרה אמש היא סיפרה: "אני הייתי בצומת זכרון יעקב, צלצלתי אליו שידליק לי את הדוד, הוא לא ענה לי, לא התאים לי שהוא לא עונה כי תמיד הוא עונה אבל אמרתי יכול להיות שהוא עסוק, אחרי 5 דקות ניסיתי שוב, הוא לא ענה ואז היתה לי הרגשה לא טובה, המשכתי להתקשר שוב ושוב והוא לא ענה. הגעתי לאיזור הבית ובאמצע הרחוב עמדו הרבה אנשים. הסתכלתי מסביב, אני לא מתערה המון כי אני עובדת בחיפה, אבל כמה שכנים אני מכירה אז שאלתי את השכנה איפה ערן? כולם פה. אז היא אמרה שהיא לא יודעת, שהיא ראתה אותו בבית אבל כרגע הוא לא. שאלתי איפה האוטו והיא אמרה אין אוטו. באותו רגע הרמתי טלפון למשטרה וצעקתי שאני מחפשת את בן הזוג שלי, שהוא לא עונה והאוטו איננו. אחרי חמש דקות השכן לקח אותי ואמר בואי נלך לראות כי יש איזה אוטו שמצאו ואולי זה הוא. וזהו. כשהגענו הכל היה מוצף. כל הרחוב היה גמור לא רק הנחל". אני אפילו לא יודעת כמה זמן הוא היה שם".
שני קורבנות ביממה אחת מהאזור: אותר גבר ללא רוח חיים
עם אחת מנכדותיו 
"תודה לאלוהים שנתן לי 15 שנה איתו. חבל שהן נגמרו כל כך מהר", ספדה חיה ויצמן, בת זוגתו, "הוא היה האיש הכי נפלא בעולם. איש ישר דרך שאין כזה. חכם שאין כזה. טוב לב שאין כזה. משכיל, רחב אופקים ורחב ידיים, אוהב בצורה בלתי רגילה. בשנים שהייתי איתו קיבלתי ממנו ודרכו את כל יופי הארץ. למדתי להכיר את הפרחים ואת העצים. את הענפים ואת המים, שבסופו של דבר גם לקחו אותו. הוא לא ויתר על הנופים בארץ ובחו"ל ואהב אותם מאד. הוא היה איש שירה עברית. פשוט איש אשכולות. כל דבר שאפשר לעלות על הדעת הוא יודע לעשות יותר טוב מכולם. אם זה בידיים ואם זה בלמידה. גם בלתמוך. אין גב יותר גדול מהגב שהוא יכול לתת למישהו. אני עכשיו מרגישה שאני בלי משענת".

"הוא היה איש שאהב בני אדם וילדים. הילדים שלי היו לילדיו. הוא היה אבא נפלא, אבא למופת. איזו אבידה זו שהבנאדם הזה לא פה היום. ממה? מזה שירד גשם. אני רוצה שהעולם יזכור אותו ואני רוצה שהעולם יזכה לאנשים כאלה כי אני לא מאמינה שיש הרבה. יש מעטים". על נסיבות האירוע אתמול אמרה, "באתי מהעבודה, התקשרתי והוא לא ענה. לא יודעת מה בדיוק קרה ולא כל כך חשוב לי אם יצא או נכנס. זה שהוא לא כאן היום זו עובדה שגמרה לי את החיים. כשלא נתנו לי להתקרב הבנתי שמשהו קרה. וזהו. התפללתי שזה לא יהיה הוא אבל אני זיהיתי אותו. זה הוא".

על עברו סיפרה: "בתחילת דרכו הוא היה מפקד בסיירת אגוז. אחר כך היה קב"ט ישראל באיטליה. הוא היה בוגר החוג לגיאוגרפיה. היה המנהל הטכני של חברת נירלט ושמו הלך לפניו למרחקים. זאת אבידה גדולה לחברה מעבר לאדם שבו. הוא יצא לפנסיה לא מזמן והחברה לא ויתרה וביקשה שיישאר עוד יומיים בשבוע בעבודה והוא עשה את זה".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
חדרה חוגגת יום הולדת ובוחרת ועדי שכונות
חדרה חוגגת יום הולדת ובוחרת ועדי שכונות
   
אדם נלכד בתוך רכב סמוך לצומת חנה
אדם נלכד בתוך רכב סמוך לצומת חנה
   
חושבים אחרת – מקדמים את החינוך במושבות
חושבים אחרת – מקדמים את החינוך במושבות
   
הקשת היפהפייה במערב חדרה
הקשת היפהפייה במערב חדרה
   
בוחנים מודל פעילות בתחום הפיתוח לקידום פרויקטים
בוחנים מודל פעילות בתחום הפיתוח לקידום פרויקטים
   
עיריית חדרה תתמוך בהקמת תאגיד מים אזורי
עיריית חדרה תתמוך בהקמת תאגיד מים אזורי
מדברים על זה
הסתיים בהצלחה קורס איפור מקצועי במרכז פנאי יוספטל הסתיים בהצלחה קורס איפור מקצועי במרכז פנאי יוספטל
במרכז הפנאי יוספטל נפתח קורס איפור מקצועי, בשיתוף מוקד קליטה, כחלק מהמענים לצורכי האוכלוסייה...

ראובן יגיל | 20.1.2020

200 שתילי קנאביס בתוך דירה בחדרה 200 שתילי קנאביס בתוך דירה בחדרה
המשטרה עצרה בסוף השבוע חשוד תושב העיר בהפעלת מעבדה לגידול סמים ובה מאות שתילים של חומר החשוד כסם...

שלומי גבאי | 19.1.2020

תעודת הערכה על אות שר החינוך לנוער מתנדב תעודת הערכה על אות שר החינוך לנוער מתנדב
אושר ביטאו מחדרה, מד"צ במרכז פנאי קלור, נבחר לקבל את אות שר החינוך לנוער מתנדב, על תרומה משמעותית למען החברה והקהילה...

ראובן יגיל | 19.1.2020

שני תושבי אור עקיבא נעצרו כשברשותם לבנת חבלה ואקדח שני תושבי אור עקיבא נעצרו כשברשותם לבנת חבלה ואקדח
על פי החשד הם קשרו קשר יחד עם אחרים כדי לפגוע בעבריינים אחרים...

שלומי גבאי | 16.1.2020

נעצר בחשד לניהול מעבדה לייצור שמן קנאביס נעצר בחשד לניהול מעבדה לייצור שמן קנאביס
המשטרה עצרה הבוקר תושב חדרה בחשד להפעלת מעבדה לייצור שמן מסוג קנאביס...

שלומי גבאי | 16.1.2020

כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |