שונים אך שווים - פלאשנט חדשות -
יום שישי, 30 ביולי 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
שונים אך שווים
ראובן יגיל
יום חמישי, 17 ביוני 2021, 15:20

פרויקט ייחודי ומרגש מבית היוצר של עיריית חדרה מעניק חיבוק חם לילדים עם צרכים מיוחדים ומזכיר לכולנו: "שונים אך שווים- כולנו בני אדם"
לא שקופים: בעיר חדרה ישנן כ 400 משפחות עם ילדים עם צרכים מיוחדים ועוד מאות בגילאים מתבגרים. הפרויקט 'מיוחדים זו ברכה', שעלה לאוויר השבוע ביוזמת עיריית חדרה ובשיתוף עם הורים חדרתיים לילדים עם צרכים מיוחדים, מניף דגל חשוב של הכלה ושילוב תוך מתן ביטוי לחשיבות של עשייה משותפת שיש בה שותפות ושוויון אמיתי לכולם, עם ובלי מוגבלויות. ראש העיר צביקה גנדלמן בירך על הפרויקט ואמר "הפרויקט מקדם ערכי כבוד, סובלנות ושוויון, קיום וחוויות פנאי משותפות בקהילה החדרתית, המהווים תשתית עליה נוכל יחד לכונן חברת מופת. זה מה שאני מייחל לחברה שלנו, בחדרה ובכל הארץ."

אפרת שגיא, אמא לשני ילדים מיוחדים ומבורכים שסייעה בהפקת הפרויקט כותבת, "לכל ילד ובוגר עם צרכים מיוחדים יש קסם, תחביב, רצון סגולה. הם זקוקים בעיקר לאהבה, הכלה והבנה. קבלת השונה לעיתים מעוררת בנו תחושות שונות כגון פחד או רתיעה. תחושות אלו הן נורמאליות. אנו נוטים להרגיש בטוחים בתוך סביבה שאנו מכירים, מכיוון שזו סביבה שאפשר לנבא אותה ולהרגיש תחושת שליטה. למעשה כולנו שונים אחד מהשני. אין שני אנשים שהם אותו דבר בדיוק. חשוב לזכור שכולנו שונים אך שווים- כולנו בני אדם, אך יש בינינו הבדלים."

איתי שגיא (14) ״אוטיזם היא פשוט דרך מחשבה אחרת להסתכל, לחשוב ולחוש את העולם בדיוק כמו כל אדם אחר השונה מהשני בדרך הייחודית שלו״.
"איתי הילד מופלא שלנו, מאובחן על הרצף האוטיסטי." כותבת אמו אפרת. "אוטיזם הוא שם כללי לקשת רחבה שעיקר המאפיינים הבולטים בה הם קושי תקשורתי וחברתי. הספקטרום מאוד רחב, ובדרך כלל האחד אינו דומה לשני."

"איתי מוזיקאי מחונן וניחן בשמיעה אבסולוטית ובחוש מוסיקלי יוצא דופן, והוא מנגן על מגוון כלים ללא ידע קודם והקצב הוא בשורש נשמתו מלידה. לצד הקשיים והאתגרים לאיתי יש עוד כל כך הרבה חוזקות, יש לו אינטואיציה רבה ועמוקה, עם זכרון פנומנלי יוצא דופן. לאיתי חשוב להיות חלק בלתי נפרד מהחברה. הוא אומר ש'אוטיזם בראייתו היא פשוט דרך מחשבה אחרת להסתכל, לחשוב ולחוש את העולם בדיוק כמו כל אדם אחר השונה מהשני בדרך הייחודית שלו'."

"כיום איתי מתופף במיזם מוזיקלי יחודי שהקמנו עבורו, להקת ״תופעות לוואי״ המשלבת בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים.. ואתם בקרוב עוד תשמעו עליהם." אפרת כותבת לבנה, "ילד קסם אהוב שלנו, שרק תחייך ותהיה מאושר כל החיים זה כל מה שאנחנו מבקשים."

דוד וישניה (8) "כרומוזום השלום"
הוריו של דויד מספרים על בנם, "דוידי שלנו הוא ילד של אהבה, שנולד עם תסמונת דאון הכוללת כרומוזום נוסף. אנחנו מכנים אותו 'כרומוזום השלום', כי הילד הזה נשלח לעולם להפיץ טוב, להרבות אהבה ושלום. זה הייחוד שלו."

"אז נכון, ההתפתחות שלו יותר איטית ויש לו את הקצב שלו" אומרים הוריו, "אבל הוא מלמד אותנו בדרך, הרבה שיעורים חשובים. אנחנו סוללים לו את הדרך מתוך אמונה בתפקיד שלו בעולם ומקווים שתמיד יהיו לנו בדרך שליחים טובים, שהוא יגשים את הייעוד שלו וימשיך להיות בריא ושמח."

אבישג שלום (24) "מרגישה שייכת לדבר הכי ישראלי שיש- הצבא"
אבישג מתגוררת גם היא בחדרה ומאובחנת עם פיגור קל. הוריה מספרים, "אבישג בחורה מקסימה, עם חיוך כובש, לב רחב, המון הומור והמון רצון לעזור. היא מעורה מאוד במה שקורה במדינה ובעולם בזכות אהבתה לקריאה, בעיקר של עיתונים. אוהבת לשחק במחשב, לשיר, לרקוד ולכתוב ברכות מרגשות לבני המשפחה והחברים."
"אבישג מתנדבת כבר 3 שנים בצבא, בחטיבת הצנחנים, במסגרת "שווים במדים" של עמותת אקי"ם. היא אהובה בבסיס ומרגישה בו חלק ושייכות. ביום העצמאות האחרון נבחרה לחיילת מצטיינת. אנחנו, ההורים וכל המשפחה, גאים בה על הדרך שעברה מבית הספר, דרך שילוב בתנועת הנוער "בני עקיבא" בשבט יובל." בשנים האחרונות אבישג "מרגישה שייכת לדבר הכי ישראלי שיש - הצבא. נאחל לה ולעצמנו להמשך - שנצליח לבנות פה חברה מקבלת ותומכת שבה גם השונה הוא שייך."

עילאי מור יוסף (12), מתן מור יוסף (4) "כולנו שווים וכולנו אחד"
עילאי ומתן מור-יוסף הם אחים, הם הכח המוביל של הוריהם בחיים.
"עילאי בן ה 12 עם ליקוי שמיעה קל, אח נדיר, תלמיד טוב ומוביל, יפה תואר וספורטאי מצטיין, תמיד רואה את האחר, מנהיג מבטן ולידה." מספרים הוריו. "עילאי הוא שחקן מוביל בקבוצת 'הפועל חדרה' וחלום חייו הוא להתקדם בתחום הכדורגל בעתיד."

"מתן-שלום בן ה 4 כשמו כן הוא, הוא ילד של אהבה. הוא מתמודד עם תסמונת נדירה בשם 'GRIN2B', המאופיינת בפגיעה בתפקוד ההתפתחותי והרגשי. מתן שלום הוא ילד חברותי עם יופי מיוחד וחיוך שובה לב שמקרין אור בכל מקום, מאד אוהב מוזיקה ואף מרבה לתקשר באמצעותה."
"הקשר בין האחים עוצמתי, הם מתחנכים לערכים להכלה וקבלת האחר. ההתמודדות שלנו תמיד מלווה בגאווה ורצון להצליח למרות הקושי, ואנו מייחלים שהסביבה תעטוף את המיוחדים שלנו בכל מקום. כולנו שווים וכולנו אחד".

הראל יהודה (10.5) "לנצח את הזמן ולא להפסיק לחייך לעולם"
הראל הוא ילד שכולו אור, המתמודד עם תסמונת נדירה יתומה בשם 'MPS2' המאופיינת בפגיעה הדרגתית באיברי הגוף ותפקודם. מדובר בתסמונת פרוגרסיבית ומתקדמת, חשוכת מרפא עד אובדן חיים בגיל צעיר.
הוריו של הראל מספרים, "הראל אוהב אדם ומייצר נוכחות מיוחדת מהמוכר והידוע. יש להתבונן בו במשקפיים הנכונים בכדי להעניק לו את הראוי והטוב עבורו. במידה ופגשתם את הראל תדעו שהוא 1 מתוך 12 ילדים בישראל ומתמודד באצילות לצד אתגרים רפואיים יומיומיים. הוא גדול מהחיים!"

"הראל ניחן באינטליגנציה רגשית גבוה מאוד ומלא שמחה, יחבק אתכם בעיניו וילמד אתכם אהבה שאינה תלויה בדבר. כל יום עבורנו הוא כמו נס והודיה לבריאה. הראל הינו מלאך בדמות אדם אשר פורש את כנפי אהבתו על כל מי שפוגש בו. לו היו לו המילים הוא היה פשוט מבקש - שהעולם יהיה מודע יותר וייתן לאחרים סיכוי הוגן להיות חלק שווה מהחיים של כולנו, לנצח את הזמן, ולא להפסיק לחייך לעולם."

גל כהן (28) "לב ענק והמון שמחת חיים"
גל מאובחנת פיגור קל - בינוני. היא השנייה מבין ארבעה אחים, ועובדת במע״ש חדרה, שירות תעסוקה למוגבלים.
אמה של גל מספרת עליה, "גל אוהבת מאוד מחשבים, מוזיקה, ריקודים אך יותר מהכל היא אוהבת חתולים. גל מתנדבת אחת לשבוע בעמותה שעוסקת באריזות מזון לנזקקים. לכל מקום שנכנסת הופכת ישר למרכז העניינים. היא אהובה מאוד, עם לב ענק והמון שמחת חיים. החזון שלי, אמא שלה, הוא שתצליח להיות יותר עצמאית."

אגם גרינשפון (11) "ילדה שכולה לב ענקי"
"אגמי שלנו נולדה עם עיכוב התפתחותי, ההתפתחות שלה איטית יותר מבני גילה." מספרים הוריה. "היא ילדה שכולה לב ענקי, ילדה חברותית שאוהבת להרעיף ולקבל חום ואהבה, רגישה ובעלת רגישות לאחר."
"אגם ציירת ורקדנית מלידה, המוזיקה בשבילה מרגיעה כמו ים. סגנון הריקוד המועדף עליה הוא היפ הופ והיא משתתפת בחוג היפ הופ בקביעות. לצד הקשיים הרגשיים, לאגם חשוב הנושא החברתי, היא רוצה להגדיל את מעגל החברות שלה."
"ילדה מדהימה שלנו, שתהיי תמיד בשמחה, תאמיני בעצמך ותשתלבי בחברה."

מוסיפה אפרת שגיא, הפועלת רבות לקידום הנושא, פעילה חברתית, שותפה במנהיגות לצרכים מיוחדים במרכז למשפחה חדרה, מנהלת את קבוצת הורים מאוחדים חדרה ומקימת ומפיקת מיזם להקת 'תופעות לוואי', המשלבת בני נוער עם ובלי צרכים מיוחדים. "הפרויקט הכל כך חשוב הזה נולד בכדי שילדים ובוגרים עם מוגבלויות ומשפחותיהם יוכלו להפסיק להרגיש שקופים ויחושו חלק בלתי נפרד מהחברה הסובבת אותם. אני מאמינה שכל אדם בתוך קהילה ראוי להיות חלק פעיל ,תורם ונתרם. מטרת-העל של כולנו היא לתת שוויון הזדמנויות לכולם.

כשאתם פוגשים ילד או בוגר מיוחד, שונה, אחר, תמיד זכרו כי ה-"אחר" יכול בעצם כל מי שאינו אני, ולפיכך כל בני האדם שאינם אני עצמי ייחשבו למישהו אחר. תפיסת "האחר השונה" בהקשר של שילוב והכלה בחינוך ובחברה בישראל כבר נמצא בתהליך של שינוי תפיסה ציבורי. השילוב וגישת ההכלה משפיע על איכות חייו ועל כבודו וחירותו של אדם עם צרכים ואנו כחברה מחוייבים לעגן את זכותו להשתתפות שוויונית ופעילה בכל מעגלי החיים. בחדרה כבר מתקיימת מהפכה חברתית ושינוי עמדות בנושא. בפרויקט 'מיוחדים זו ברכה', רצינו לשקף דרך התמונות את האדם מאחורי המיוחדות שרוצה בסך הכל לחיות בכבוד כמו כולם. הפרויקט מהווה עוד אבן דרך משמעותית בדרך לחזון המיוחל."
שונים אך שווים
לא שקופים (צילום: דוברות העירייה)
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
העבודות בעיצומן: 67 מיליון שקלים יושקעו בטיילת בחוף הים
העבודות בעיצומן: 67 מיליון שקלים יושקעו בטיילת בחוף הים
   
נזק כבד לדירה שעלתה באש בגבעת אולגה
נזק כבד לדירה שעלתה באש בגבעת אולגה
   
אירועים ללא הפסקה בקהילה
אירועים ללא הפסקה בקהילה
   
פעוט בן שנתיים טבע למוות בחוף הדייגים בחדרה
פעוט בן שנתיים טבע למוות בחוף הדייגים בחדרה
   
שרת החינוך ביקרה בחדרה
שרת החינוך ביקרה בחדרה
   
לפני עלייתו לתורה מאור אושפז. המשפחה חגגה את בר מצווה על הדשא בבית החולים
לפני עלייתו לתורה מאור אושפז. המשפחה חגגה את בר מצווה על הדשא בבית החולים
 לוקאלי
כנס קהילה בבית המורשת ליהדות אתיופיה כנס קהילה בבית המורשת ליהדות אתיופיה
רבים מבני הקהילה האתיופית בחדרה השתתפו בכנס קהילה בהשתתפות ראש העיר צביקה גנדלמן, אנשי ציבור מבני העדה וקייסים. במסגרת הכנס חולקו תעודות הערכה למתנדבים המס...

פלאשנט לוקאלי | 30.7.2021

פרויקט נגישות דיגיטלית פרויקט נגישות דיגיטלית
במקבץ דיור "בית דניאל" בחדרה נפתחה קבוצת למידה בנושא נגישות דיגיטלית. הפרויקט נועד לעידוד עצמאות דיגיטלית בקרב האזרחים הותיקים...

פלאשנט לוקאלי | 30.7.2021

לצאת מאזור הנוחות לצאת מאזור הנוחות
קהילת הסטודנטים "בוחרים מחר" בחדרה פותחת בימים אלו את שנתה השישית בעיר...

פלאשנט לוקאלי | 20.7.2021

בית המורשת ליהדות אתיופיה ישמש כמוזיאון לתרבות ומורשת הקהילה בארץ בית המורשת ליהדות אתיופיה ישמש כמוזיאון לתרבות ומורשת הקהילה בארץ
שילוב בין מוזיאון, מרכז רוחני וחווייה אותנטית והתנסותית למבקרים: מרכז תרבות ומבקרים יוקם בבית המורשת ליהדות אתיופיה וצפוי להיפתח לקהל הרחב בעוד כשנה...

פלאשנט לוקאלי | 14.7.2021

מצלמות אבטחה בבית העלמין הצבאי בחדרה מצלמות אבטחה בבית העלמין הצבאי בחדרה
על רקע מקרי ונדליזם וגניבות של פריטים אישיים בבית העלמין הצבאי בחדרה, הוצבו במקום 10 מצלמות שיצלמו וישדרו את המתרחש בשטח למוקד העירוני. ראש העיר: "העברייני...

פלאשנט לוקאלי | 11.7.2021

 מדברים על זה
מערכות ישיבה לבית חדש – בחירה שקשורה לצרכים אישיים מערכות ישיבה לבית חדש – בחירה שקשורה לצרכים אישיים
כדי לבחור מערכות ישיבה לבית חדש צריך להתייחס לפרמטרים ספציפיים...

פלאשנט צרכנות | 28.7.2021

התמכרות לטלפונים התמכרות לטלפונים
ישנן תוכנות אשר מיועדות לטיפול נקודתי בהסחת הדעת הנובעת משימוש מוגבר בנייד בעת הנסיעה. אפליקציות אלו ימנעו שימוש בנייד בדרך של נטרול הנייד של הנהג מיד עם ת...

פלאשנט תחבורה | 27.7.2021

ביטוח כנגד תאונות אישיות ביטוח כנגד תאונות אישיות
ביטוח טוב הוא כזה שבסופו של יום מאפשר לכם להיות גמישים ככול האפשר...

פלאשנט עסקים | 26.7.2021

צליפת השוט – הפציעה השקטה שמשפיעה על כל הגוף שלכם צליפת השוט – הפציעה השקטה שמשפיעה על כל הגוף שלכם
צריך להשקיע המון מאמצים בשבועות ובימים הראשונים אחרי הפציעה על מנת לבנות תוכנית טיפול ולקבל את כל התמיכה שאתם יכולים...

פלאשנט בריאות | 20.7.2021

פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה
בין שלל הצגות וצילומים לסדרה חדשה, הגיע השחקן המוערך (והעסוק) איציק כהן לבלות זמן איכות בסופ"ש ארוך עם בנו הקטן במלון 'סיי לייף', השייך לרשת מלונות ג'ייק...

פלאשנט תיירות | 20.7.2021

ניהול משא ומתן מה הן הדרכים הנכונות? ניהול משא ומתן מה הן הדרכים הנכונות?
משא ומתן מיטבי יכול להתנהל בכמה דרכים וניתן ללמוד את החוקיות הנכונה להגיע לתוצאות הרצויות...

פלאשנט עסקים | 14.7.2021

הפקת אירועים בים עם ורסה הפקות הפקת אירועים בים עם ורסה הפקות
אירועים בים מעולם לא היו פשוטים יותר עם ורסה הפקות הדברים נראים פשוטים וטובים יותר...

פלאשנט צרכנות | 14.7.2021

אישום: תושב אור עקיבא חשוד ב-14 מקרי גניבה מחנויות אישום: תושב אור עקיבא חשוד ב-14 מקרי גניבה מחנויות
חטיבת התביעות של המשטרה הגישה כתב אישום נגד תושב אור עקיבא בחשד ל 14 מקרי גניבה מחנויות...

פלאשנט חוק ומשפט | 14.7.2021

חופשה אומנותית בישראל חופשה אומנותית בישראל
אפשרות מאוד מיוחדת לחופשה ולנופש היא לצאת לנופש עם נגיעות של אומנות/ בקונספט הזה מוצעות חבילות נופש גם במלונות...

פלאשנט תיירות | 13.7.2021

הדגשים העיקריים של בחירת ג'קוזי הדגשים העיקריים של בחירת ג'קוזי
שנים האחרונות, בעיקר בזכות עליית רמת החיים בארץ מצד אחד ומצד שני ירידת המחירים בתחום, ניתן למצוא ג'קוזי ביותר ויותר בתים פרטיים...

פלאשנט צרכנות | 13.7.2021

ניתוח אף – אסתטיקה ברמה אחרת ניתוח אף – אסתטיקה ברמה אחרת
ניתוחי אף מתקדמים מאפשרים לכם לבצע שינויים גדולים וקטנים כאחד, עד כדי שינויים קוסמטיים עדינים שקשה לזהות ברגע הראשון...

פלאשנט סטיילינג | 13.7.2021

מכון פיזיותרפיה מדלידר: 80% הצלחה ללא תרופות או ניתוח מכון פיזיותרפיה מדלידר: 80% הצלחה ללא תרופות או ניתוח
אחד המכשירים המתקדמים ביותר ברשת מדלידר מיועד לטיפול בכאבי גב וצוואר, בעיקר בשל פריצת דיסק, היצרות חוליות וכן שינויים ניווניים בעמוד השדרה...

פלאשנט בריאות | 11.7.2021

10 כללים של זהב לקניית חליפה לגבר 10 כללים של זהב לקניית חליפה לגבר
אופנת יוסי בן נון בתל אביב מציעה 10 כללי זהב שיעזרו לכם לקנות חליפה...

פלאשנט צרכנות | 7.7.2021

אזרחות אירופאית: להבטיח את עתיד משפחתך אזרחות אירופאית: להבטיח את עתיד משפחתך
חייהם של רווקים קלים בכל הנוגע לקבלת אזרחות אירופאית - מספיק שיוציאו אזרחות עבור עצמם בלבד, והם מסודרים לכל חייהם...

פלאשנט חוק ומשפט | 7.7.2021

חוק הפיקוח: האם כל אחד יכול לפתוח מעון לגיל הרך חוק הפיקוח: האם כל אחד יכול לפתוח מעון לגיל הרך
כל מסגרת לפעוטות / לגיל הרך מגיל לידה עד 3 שנים, הכוללת 7 פעוטות ומעלה, חייבת לקבל אישור מהממונה מטעם אגף למעונות יום ומשפחתונים לגיל הרך...

פלאשנט חינוך | 7.7.2021

כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
ציוצים
הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב    הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב
מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה    מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה
פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה    פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה
המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית    המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית
"היהלום שבכתר"
עדי דרורי היא בעלת המותג- EDDI תכשיטים משובצים יהלומים....

עיצוב פנים מתחיל מבפנים: הסטודיו והבלוג של גל צבר
גל צבר בעלת סטודיו ובלוג לעיצוב פנים ולאיזון החיים. כיל...

"אומנות ריפוי הנפש" מאת יוליה בורוכוביץ'
יוליה בורוכוביץ' הגיעה לעולם הריפוי הטבעי לאחר שבעברה ה...

ג'קוזי לגינה – מה אתם חייבים לדעת מראש?
לא כל האנשים מודעים היטב לעניין הזה, אך בפועל, כשמדברים...

תמונה אחת ששווה אלף מילים עם הצלמת מירב עוז
כשהמצלמה של מירב עוז והדמיון נפגשים, הצילומים הופכים למ...

תיירות ונופש
פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה
בין שלל הצגות וצילומים לסדרה חדשה, ...
תיירות ונופש

חופשה אומנותית בישראל חופשה אומנותית בישראל
אפשרות מאוד מיוחדת לחופשה ולנופש הי...
תיירות ונופש | ממומן

לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה
מלון הספא העירוני DAVID TOWER הנמצא...
תיירות ונופש

ללמוד להעריך את הטבע: שמורות טבע בצפון ללמוד להעריך את הטבע: שמורות טבע בצפון
הקיץ מתקרב אלינו בצעדי ענק, וזה בדי...
תיירות ונופש | ממומן

לא רק בקיץ: 6 טיולים מומלצים לחורף הישראלי לא רק בקיץ: 6 טיולים מומלצים לחורף הישראלי
על אף שהחורף הישראלי אינו סוער כמו ...
תיירות ונופש | ממומן

טיפים והמלצות
טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך
כל הטיפים לבחירת חשמלאי מוסמך בחדרה...
טיפים והמלצות | ממומן

טיפים לצביעת דירה בחדרה שכדאי לכם להכיר טיפים לצביעת דירה בחדרה שכדאי לכם להכיר
אחת השאלות הראשונות שיכולות להעסיק ...
טיפים והמלצות | ממומן

טיפים לעיצוב המשרד על ידי מודולרי ריהוט משרדי טיפים לעיצוב המשרד על ידי מודולרי ריהוט משרדי
מרגישים כי המשרד הקיים כבר אינו עומ...
טיפים והמלצות | ממומן

חיטוי באוזון - מה זה אומר? חיטוי באוזון - מה זה אומר?
חיטוי נוצר על מנת שנוכל לחטא את כל ...
טיפים והמלצות | ממומן

מערכות מיזוג אוויר: בואו נראה מה חשוב לדעת עליהן מערכות מיזוג אוויר: בואו נראה מה חשוב לדעת עליהן
מערכות מיזוג אוויר מפיצות אוויר קרי...
טיפים והמלצות | ממומן

בעריכת: מירב טור
"נעלי סינדרלה החדשות" הקמבאק המטורף של נעלי הסניקרס
בשנה האחרונה הנו עדים לתופעה שחוזרת אלינו לעולם האופנה ...

איך מגיפת הקורונה השפיעה על עולם האופנה איך מגיפת הקורונה השפיעה על עולם האופנה
עולם האופנה ספג פגיעה קשה בהתמודדות עם מגיפת הקורונה. ה...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |
פלאשנט - חדשות חדרה והסביבה | עיתון בחדרה | עיתונים מקומיים בחדרה | מקומונים בחדרה | מגזין בחדרה והסביבה | מגזינים בחדרה | עיתון בחדרה והסביבה | מקומון בחדרה והסביבה