שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה - פלאשנט חדשות -
יום שישי, 30 באוקטובר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה
ראובן יגיל
יום חמישי, 17 בספטמבר 2020, 21:58

תחת מגבלות התו הסגול התקיים טקס הענקת תעודות לעובדי עירייה ועמותת "פנאי העיר" שנבחרו כעובדים מצטיינים לשנת 2020
לקראת הסגר ותחת מגבלות התו הסגול התקיים בבית המועצה טקס הענקת תעודות לעובדים מצטיינים בעיריית חדרה ובעמותת "פנאי העיר", וכן תעודות הוקרה לעובדים נוספים.

הטקס התקיים במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן, המשנה לראש העיר ע"ד יניב דרי, מנכ"ל העירייה יעקב זיגדון, מנהלת אגף ההון האנושי דגנית זילבר, ויו"ר ועד העובדים איציק יצחקי. עוד השתתפו מנהלי האגפים שעובדיהם זכו בתעודה.

ראש העיר גנדלמן בירך את העובדים ואמר כי הטקס הזה כולו הוקרה למסירותם, עשייתם, ותרומתם למערכת העירונית במטרה לשפר כל העת ולהעניק את השירות הטוב ביותר לתושבי חדרה.
שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה
מחלקה מצטיינת. מוקד עירוני (צילום: דוברות העירייה)
ואלה העובדים שנבחרו כמצטייני עיריית חדרה לשנת 2020 הם:

סיון לקרב, מנהלת מחלקת או"ש (ארגון ושיטות). בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת המתנהלת מול אגפי העירייה תוך שיתוף פעולה ומתן שירות פנימי באופן מהיר, איכותי ומקצועי. מחויבת להצלחת כל פעילות בה היא לוקחת חלק ולוקחת על עצמה משימות רבות מעבר לתפקידה. עוד נאמר כי היא בעלת יחסי אנוש מעולים.

מירב מרדכי, מזכירה בלשכת ראש העיר. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדבר בעובדת המבצעת את תפקידה לשביעות רצון מלאה של מנהליה. עונה לפניות רבות מצד תושבים ועובדים ותמיד עונה באדיבות ובסבר פנים יפות. דואגת להפנות את הפניות לגורמים הרלוונטיים לקידום הטיפול.

אולה קוזלוב פרץ, עובדת העמותה, מ"מ מנהלת מרכז הצעירים, רכזת חיילים משוחררים וקהילת סטודנטים. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת מקצועית, שירותית, יצירתית ובעלת יחסי אנוש מעולים ומכילים לצוות, לעמיתים וללקוחות. לקחה על עצמה עשרות פרויקטים מעבר לתפקידה, וביצעה אותם בדיוק, ביסודיות ובהצלחה. בעלת מוסר עבודה נדיר. משקיעה חשיבה מתמדת ורצון לפיתוח מקום עבודתה. בסגר הקורונה ניהלה את מרכז הצעירים, כולל מאות מתנדבים ועשרות פניות ביום שטופלו בשלמות וביסודיות וזאת למרות הקושי והאינטנסיביות.
שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה
מחלקה מצטיינת. אזרחים ותיקים (צילום: דוברות העירייה)
צורי גומא, מנהל מדור אחזקה. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובד המבצע עבודתו על הצד הטוב ביותר. מגדיל ראש, תמיד מנסה לסייע ולעזור. בעל מוטיבציה רבה, ומהווה דוגמה חיובית הן לעובדים והן לציבור.

כפיר כחלון, מנהל מחלקת אחזקת כבישים. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובד המגלה יוזמה, מסירות ומקצועיות. בעל יחסי אנוש טובים עם העובדים והממונים. מסייע לגופים אחרים בעירייה, ומזה כשלוש שנים ממלא בפועל תפקיד של מנהל עבודה.

אושרת סלומון, מנהלת המוקד העירוני. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת מנהיגה ומובילה, אשר רוח המפקד שלה מורגשת בעובדים, בתהליכים ובחתירה למצוינות במחלקה שבניהולה. מצליחה להנחיל שיתופי פעולה עם שאר מחלקות העירייה. מובילה ושותפה בתהליכים רבים, דבר שבלט בתקופת הקורונה כאשר המוקד בניהולה סייע לאוכלוסיות חלשות בצורה יוצאת דופן.

צביה כהן, סגנית מנהל מחלקת תכנון באגף ההנדסה. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת המהווה נדבך משמעותי בהובלת פיתוח מדיניות התכנון בעיר ובקידום תוכניות בניין עיר מורכבות וחשובות. ברת סמכא בנושאי התכנון ופועלת ללא לאות להגשמת חזון העיר. עובדת יעילה ומלווה יזמים בצורה מיטבית, נותנת שירות מצוין לתושבים ולהנהלה וזוכה לשבחים רבים. יוזמת, בעלת יחסי עבודה מצוינים, משרה סביבת עבודה נעימה ומבצעת עבודתה על הצד הטוב ביותר. לאחר עזיבת אדריכלית העיר, דאגה בהצלחה רבה שתפקוד המחלקה לא יפגע.

שלומי פורקוש, מנהל מית"ר נירים של אגף הרווחה. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובד שקידם בצורה יוצאת דופן את מתן השירות ללקוחות, תוך קידום פרויקטים ותוכניות חדשניות. יוזם, מפתח ומגייס תוך רתימת שותפים ותקציבים. פועל לקידום העובדים בניהולו תוך קידום רמת המקצועיות והשירות. פועל ללא לאות למצוינות. רמה מקצועית ואיכותית גבוהה. מגלה לויאליות ומחויבות. חרוץ, רגיש ומקצועי מאד. הכל בצניעות ובסבר פנים יפות. מוערך ברמה ארצית.
שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה
מקבלי תעודות הוקרה (צילום: דוברות העירייה)
יפית דותן, עו"ס חוק נוער. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת המהווה דמות מייעצת ותומכת לקולגות במחלקה. עובדת עם מקרים מורכבים ביותר. מתמודדת עם התנגדויות מצד המשפחה, חשופה לאירועים לא פשוטים, עובדת בעומס גדול ובשעות לא שגרתיות. זמינה להתייעצויות וטיפול באירועים לאחר שעות העבודה.

אורלי מגוז, סייעת כיתת חינוך מיוחד בבית ספר "ארלוזורוב". בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בסייעת ותיקה בעלת מוסר עבודה גבוה מאד. מעניקה חום ואהבה כמו אמא. יחסים טובים עם צוות בית הספר והממונים. חביבה על הצוות והתלמידים, ונענית בשמחה לכל בקשה, מתנדבת ראשונה לכל משימה.

אלונה דוד, מזכירת בית הספר לב המכיל. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעבודת מסורה, אכפתית, אחראית ומסבירת פנים. נעימה ואדיבה. מפגינה מחויבות ולויאליות כלפי בית הספר והאגף. בשנתיים האחרונות עובדת ב-2 בתי ספר במקביל, ועם כל הקושי היא מבצעת את התפקיד בחיוך, נועם, חריצות ואכפתיות. סייעה בסגירת, הקמת ופתיחת מספר מוסדות חינוך. מבינה את גודל השעה וההתגייסות שלה מעוררת השראה.

שרה חדד, סייעת לגננת בגן "שלדג". בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בסייעת בגן כבר 30 שנים. מעניקה תשומת לב אישית וחמה לכל הילדים, הצוות וההורים. דואגת לפיתוח היכולות המוטוריות והדידקטיות באמצעות משחקים ועבודה אישית. גם במקרים שבהם לא חשה בטוב והיה קושי במציאת מחליף, הגיעה לגן כדי ליצור אקלים מיטבי.

יניב שטרית, אב בית בבית ספר "קפלן". בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי המנהלת הגדירה את יניב כ"סמנכ"ל התפעול" של בית הספר. מנהל ביד רמה את הקשור להיבטים הטכניים תוך שיפור מתמיד של חזות המוסד. אחראי, חרוץ, יצירתי ובעל ידי זהב. מחויב לכל בקשה. אהוב על הצוות, התלמידים וההורים. יוזם שיפוצים, ומלווה את עובדות המינהלה. השפעתו ויוזמותיו הברוכות הן הרבה מעבר להגדרת התפקיד, והוא פועל בחריצות ומתוך שליחות.

אילנה יצחק, מנהלת חשבונות באגף הכספים. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת שהינה יד ימינה של מנהלת המחלקה. ישרה, אמינה, חרוצה, מוסר עבודה גבוה ולקיחת אחריות. מקצועית ושירותית, סבלנית וסובלנית. נעימה ועצמאית בעבודתה. מקבלת מחמאות ממקבלי השירות הפנימיים. מייצגת דוגמה ומופת לעובדים במערכת.

אורטל חן, עובדת העמותה, מזכירת הייעוץ המשפטי, הרכש והשירות. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובדת מקצועית אשר איכות עבודתה, אדיבותה וסבלנותה זוכים לשבחים ממנהלי ועובדי העמותה. תורמת לקידום תחום השירות לתושב תוך דגש על מענה מקצועי, מהיר, יעל ואיכותי. נכונה לעזור, לסייע ולהשקיע. מסורה, נכונה להשקיע ונענית לכל פנייה.

שלמה שי מלכה, עובד אחזקה באגף החופים. בנימוקי ועדת הבחירה נאמר כי מדובר בעובד חרוץ וממושמע. ממלא משימות בנאמנות ויעילות גם אם לא בהגדרת תפקידו. מבצע את המוטל עליו לשביעות רצון הממונים.
כמו כן הוענקו גם תעודות הצטיינות מחלקתיות לשתי מחלקות בעירייה. המוקד העירוני זכה כמחלקה מצטיינת, ואת התעודה קיבלה מנהלת המוקד אושרת סולומון בשם המחלקה. גם המחלקה לאזרחים ותיקים, באגף הרווחה, נבחרה למחלקה מצטיינת, ואת התעודה קיבלה בשם העובדים מנהלת המחלקה רויטל פוקס.

בנוסף לטקס הענקת תעודות לעובדים המצטיינים, התקיים טקס צנוע ובו הוענקו תעודות הוקרה לעובדים, ביניהם אני מור יוסף מאגף פניות הציבור, שפי ג'וני רכזת חוגים ומזכירה בפנאי העיר, משה ברק עובד אחזקה, בני סויסה מאבטח, שרית גדמו מנהלת מדור שירות מהיר, יונה מאור מנהלת מדור להתנדבות באגף הרווחה, ולעובדים נוספים.
שנה של הצטיינות - העובדים המצטיינים בעיריית חדרה
שלומי פורקוש, יפית דותן רויטל פוקס (צילום: דוברות העירייה)
צורי גומא (צילום: דוברות העירייה)
 
צביה כהן (צילום: דוברות העירייה)
 
סיון לקרב (צילום: דוברות העירייה)
 
מירב מרדכי (צילום: דוברות העירייה)
 
מחלקה מצטיינת. מוקד עירוני (צילום: דוברות העירייה)
 
מחלקה מצטיינת. אזרחים ותיקים (צילום: דוברות העירייה)
 
יפית דותן (צילום: דוברות העירייה)
 
כפיר כחלון (צילום: דוברות העירייה)
 
אלונה דוד (צילום: דוברות העירייה)
 
אושרת סולומון (צילום: דוברות העירייה)
 
אורלי מגוז (צילום: דוברות העירייה)
 
אורטל חן (צילום: דוברות העירייה)
 
אולה קוזלוב פרץ (צילום: דוברות העירייה)
 
שרה חדד (צילום: דוברות העירייה)
 
שלומי פורקוש (צילום: דוברות העירייה)
 
אולה קוזלוב פרץ (צילום: דוברות העירייה)
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
פועל נפצע קשה בנפילה מגובה בגבעת אולגה
פועל נפצע קשה בנפילה מגובה בגבעת אולגה
   
לזכרו של יצחק רבין ז
לזכרו של יצחק רבין ז"ל
   
מאירים לזכרו של יצחק רבין ז
מאירים לזכרו של יצחק רבין ז"ל
   
ראש העיר הצטרף לסיירת הקהילתית
ראש העיר הצטרף לסיירת הקהילתית
   
מערכת החינוך עד כיתה ד' בחדרה תחזור במתכונת כמעט מלאה
מערכת החינוך עד כיתה ד' בחדרה תחזור במתכונת כמעט מלאה
   
יום ההליכה הבנלאומי: צעירים ילכו וינקו את החופים בחדרה
יום ההליכה הבנלאומי: צעירים ילכו וינקו את החופים בחדרה
 לוקאלי
מסכת טלאים על מרכז הצעירים העירוני מסכת טלאים על מרכז הצעירים העירוני
המבנה כוסה במסכה עשויה טלאים, פרי יצירה של עשרות אמנים, צעירים ובני נוער, כולם תושבי העיר...

שלומי גבאי | 18.9.2020

היערכות לפינוי האשפה בחגי תשרי היערכות לפינוי האשפה בחגי תשרי
בעיריית חדרה מדגישים כי מתבצעים מאמצים רבים לשמור על ניקיון העיר, תוך תגבור מערך הפינוי...

ראובן יגיל | 16.9.2020

הוכשרו מד הוכשרו מד"צים חדשים
בארגון המד"צים בחדרה לא ויתרו על הכשרת מדריכים צעירים, וקיימו סמינר להכשרת מדריכים חדשים תוך הקפדה על הנחיות משרד הבריאות...

ראובן יגיל | 16.9.2020

השר לענייני מודיעין ביקר בחדרה השר לענייני מודיעין ביקר בחדרה
השר ציין כי ביקר בחדרה במסגרת כהונתו כשר הכלכלה והתעשייה, וכי בביקורו כעת הוא שמח להיווכח שתנופת ההתפתחות בעיר ממשיכה בקצב מואץ...

ראובן יגיל | 16.9.2020

נפתח בחדרה המועדון לאזרחים ותיקים דוברי רוסית נפתח בחדרה המועדון לאזרחים ותיקים דוברי רוסית
אחרי פתיחת מועדון לאזרחים ותיקים דוברי אמהרית נפתח גם מועדון לדוברי רוסית, שיוכלו ליהנות משפע הפעילויות שמקיים מיזם "קהילה לדורות"...

שלומי גבאי | 8.9.2020

 מדברים על זה
בריכות שחיה לבית פרטי במרכז בריכות שחיה לבית פרטי במרכז
הדרך להנות מבילוי מרענן בביתכם מבלי שתצטרכו להסתכן בקנס או בהידבקות בקורונה...

פלאשנט צרכנות | 28.10.2020

אישום: החזיק חומרי פדופיליה ועסק ביבוא וסחר בסמים אישום: החזיק חומרי פדופיליה ועסק ביבוא וסחר בסמים
בתום חקירת המשטרה , יוגש הבוקר כתב אישום נגד תושב חדרה בחשד להחזקת חומרי פדופיליה ויבוא וסחר בסמים ...

שלומי גבאי | 21.10.2020

הכירו את האתר ASK5 שמשווה מובילים בחדרה הכירו את האתר ASK5 שמשווה מובילים בחדרה
בעבר, היה ניתן להשוות בין מחירים של מוצרים שונים, ובכך לבחור את המוצר הזול ביותר. כיום, ניתן להשוות גם בין נותני שירותים, וכך להשוות מובילים...

פלאשנט צרכנות | 16.10.2020

מתי ואיך לפנות לטיפול זוגי והאם זה באמת עובד? מתי ואיך לפנות לטיפול זוגי והאם זה באמת עובד?
מעורבות של איש מקצוע אחרי משבר, הדרך היחידה לייצר פרק ב' עם אותו אדם!...

פלאשנט משפחה | 11.10.2020

נרות טבעיים – איך הם יכולים לשנות את האווירה נרות טבעיים – איך הם יכולים לשנות את האווירה
אחת הדרכים לייצר אווירה מיוחדת, היא באמצעות נרות טבעיים. נרות ייחודים אשר עשויים מחומר טבעי...

פלאשנט צרכנות | 5.10.2020

כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
שבת שלום מאיש העיתונים של חדרה    שבת שלום מאיש העיתונים של חדרה
היכרות עם מפקד הכבאות החדש    היכרות עם מפקד הכבאות החדש
נוי מחדרה נבחרה לפרזנטורית בקמפיין האקדמית עמק יזרעאל    נוי מחדרה נבחרה לפרזנטורית בקמפיין האקדמית עמק יזרעאל
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
"מכחול הקסמים"- של האמנית קרן נעים
קרן נעים היא אמנית רב-תחומית, ציירת, בעלת תואר B.ed באמ...

"הקש על עץ" - הסטודיו של רייצל
התשוקה הגדולה לעיצוב החלה שהייתה נשואה צעירה ובעלת משפח...

אומנות העיצוב של פז בק
פז בק מעצבת תכשיטים מפרדס-חנה כרכור התחילה את דרכה בעיצ...

תיירות ונופש
שיתוף פעולה תיירותי אזורי יוצא אל הדרך שיתוף פעולה תיירותי אזורי יוצא אל הדרך
בתחילת השבוע התכנסו חמישה ראשי רשוי...
שלומי גבאי | תיירות

קיסריה היא יעד תיירותי מהטובים בעולם לשנת 2020 קיסריה היא יעד תיירותי מהטובים בעולם לשנת 2020
מגזין התיירות המוביל Travel & leisu...
פלאשנט תיירות | תיירות

רומניה מנקודת מבט שונה רומניה מנקודת מבט שונה
מרחק הטיסה הקצר והעלויות הנמוכות הם...
לילך אנטון | תיירות

המלצות קולינריות שכדאי להכיר בפראג המלצות קולינריות שכדאי להכיר בפראג
פראג ידועה כאחת ממעוזי הקולינריה בא...
דונה נבון | תיירות

חמישה יעדים מומלצים לירח דבש באירופה חמישה יעדים מומלצים לירח דבש באירופה
נשבעתם זה לזו אמונים, הבטחתם שלנצח ...
הדר צאלים | תיירות

טיפים והמלצות
עצי חזון עם טיפים לבחירת פרגולה מעץ עצי חזון עם טיפים לבחירת פרגולה מעץ
אנשי המקצוע של עצי חזון יסייעו לכם ...
פלאשנט צרכנות | טיפים והמלצות

טיפים לניסור בטון ביהלום בחדרה והסביבה טיפים לניסור בטון ביהלום בחדרה והסביבה
בחדרה אפשר למצוא את כל סוגי המבנים ...
פלאשנט טיפים והמלצות | טיפים והמלצות

טייסט אוף דה ווילד וחברות מובילות נוספות טייסט אוף דה ווילד וחברות מובילות נוספות
הבשר של טייסט אוף דה ווילד הינו בשר...
פלאשנט טיפים והמלצות | טיפים והמלצות

למה צובעים את הדירה ביציאה משכירות? למה צובעים את הדירה ביציאה משכירות?
יש מקרים שבהם מי שנכנס לנכס בוחר לה...
פלאשנט צרכנות | טיפים והמלצות

צפון קר ונהדר – מקומות עצירה שווים בדרך לחרמון צפון קר ונהדר – מקומות עצירה שווים בדרך לחרמון
החורף כבר לגמרי כאן והשנה – הוא במל...
פלאשנט צרכנות | טיפים והמלצות

בעריכת: מירב טור
"ארקום לך בחוט זהב" - הקמבק של סגנון הרקמה
אומנות הרקמה נחשבת למלאכת - יד מהעתיקות בעולם. בתקופת י...

"אני אהיה עגיל לך" על עגילים, פירסינג וכל היתר
ללא ספק האקססוריז הכי לוהט ונחשק בקרב נשים הינו העגיל. ...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |