מהנדס בניין מחדרה נעצר בחשד לסחר באמל''ח - פלאשנט חדשות - עיריית חדרה
יום ראשון, 23 בפברואר 2020
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
מהנדס בניין מחדרה נעצר בחשד לסחר באמל"ח
מאת: שלומי גבאי
יום ראשון, 10 באפריל 2016, 20:13

פרשיה חמורה שנחשפה בדרום הובילה למעצרם של 6 חשודים ובהם מהנדס בניין מחדרה, עבריינים בכירים מנתניה, אשקלון וראשון לציון. היום הוארך בשנית מעצרו של אלון סלומון תושב חדרה החשוד בהובלת מטען חבלה, סחר באמל"ח וקשירת קשר לביצוע פשע. מעצרם של כל החשודים בפרשה הוארך ב-8 ימים
בית משפט השלום באשקלון האריך בשנית ב-8 ימים לבקשת חוקרי ימ"ר לכיש את מעצרו של אלון סלומון, תושב חדרה, בן 28, שנעצר בשבוע שעבר יחד עם 6 חשודים נוספים לאחר שבלשי הימ"ר שעקבו אחריהם הצליחו לתעד אותם מובילים מטען חבלה שעל פי המודיעין המשטרתי נועד לפגוע בעבריין בכיר מהשרון במסגרת סכסוך בין חבורות פשע .

מן החקירה עולה כי עבריינים בכירים מדרום הארץ סחרו באמל"ח ובמטען חבלה אותו הובילו לחניון בראשון לציון משם בחלוף יומיים על פי טענות המשטרה הוביל סלומון את המטען לדירה בנתניה ולאחר מכן שונע המטען למקום נוסף בנתניה כשהיעד שלו הסופי הוא לידיו של עבריין נתנייתי בכיר מאוד , כאשר הועבר המטען לקרבת בית הוריו של אותו עבריין ביצעו הבלשים את מעצר החשודים שטענו כי השוטרים נהגו כלפיהם באלימות קשה, בעת המעצר תפסו הבלשים מטען חבלה ורכיבים נוספים הקשורים אליו.

בדיון שנערך היום באולם השופטת ענת חולתא טען נציג הימ"ר רס"ב אשר חסון כי חלקו של סלומון בהעברת המטען הוא משמעותי והגדיר אותו "כוכב עולה" ביחס לחלקו בפרשה, חסון ביקש מבית המשפט להאריך את מעצרו של החשוד מחדרה ב-10 ימים במהלכם תבצע המשטרה פעולות חקירה רבות. עוד נטען כי החדרתי מסוכן לציבור ועלול לשבש החקירה.

כל 6 החשודים ובכללם החשוד החדרתי שומרים בהקפדה על זכות השתיקה בחקירה ואינם משתפים כלל פעולה עם החוקרים. החשוד מחדרה אינו מוכר למשטרה ועברו נקי מרישומים פליליים אולם במשטרה סבורים כי הוא קשור לעבריינים בכירים מאיזור חדרה שחלקם אף נוכחו בדיון בבית המשפט היום, לפי המודיעין המשטרתי סלומון הוא איש סודו ויד ימינו של של עבריין מוביל בחדרה ששמו נקשר במספר פרשיות חמורות שארעו לאחרונה בחדרה והסביבה.

מדובר בחקירה מורכבת שנוהלה בתחילה באופן סמוי אנשי הימ"ר ביצעו מעקבים והאזנות באחת השיחות נשמע העבריין הבכיר שואל חשוד אחר "זה שווה 15 אלף?" כשהכונה למטען החבלה. שניים מהחשודים שנעצרו בקרבם בית העבריין טענו שאחד מהם עסק בגזימת עצים במקום ואילו השני טען שהוא בסך הכל עובר אורח שחלף במקום.
מהנדס בניין מחדרה נעצר בחשד לסחר באמל
עו"ד ג'קי סגרון (צילום: יח"צ)
עורך דין ג'קי סגרון המייצג את העבריין הבכיר שאליו לכאורה יועד המטען אמר: "מרשי טוען לחפותו ויש לו הרבה מה לאמר, אלא שהעדפנו שהדברים יסופרו בפני שופט ולא בפני חוקרי המשטרה ששמו לעצמם למטרה לכלוא את מרשי".
מהנדס בניין מחדרה נעצר בחשד לסחר באמל
עו"ד מיקי סיבוני צילום: יח"צ
עורך דין מיקי סיבוני המייצג את החשוד שסמוך לביתו נמצא מטען החבלה: "מרשי מכחיש בתוקף את המיוחס לו. טענותינו יושמעו בתוך כתלי בית המשפט."
מהנדס בניין מחדרה נעצר בחשד לסחר באמל
עו"ד רויטל סבג צילום: ינאי רוחבה
עו"ד רויטל סבג המייצגת שני חשודים בפרשיה אמרה: "מרשיי מכחישים מכל וכל המיוחס להם וסיפקו הסבר לגבי נוכחותם במקום. אני מאמינה שהתמונה תתבהר בימים הקרובים".

במהלך הדיון השמיעה עו"ד שני דרי המייצגת את החשוד החדרתי תלונות על פגיעה קשה בזכויותיו של מרשה ביחס לתנאי מעצרו לרבות המתקן המשטרתי בו הוא מוחזק ואי הכנסת ציוד בסיסי לתאו.
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
שני ספורטאים מחדרה ייצגו את ישראל באולימפיאדה ביפן
שני ספורטאים מחדרה ייצגו את ישראל באולימפיאדה ביפן
   
המוניטין והמקצועיות בעיריית חדרה משמשים מקפצה לעתיד
המוניטין והמקצועיות בעיריית חדרה משמשים מקפצה לעתיד
   
פצועה כבת 30 בתאונה סמוך למחלף עירון
פצועה כבת 30 בתאונה סמוך למחלף עירון
   
בעקבות הביקוש לביה
בעקבות הביקוש לביה"ס המשחק יפתחו כיתות נוספות
   
עיריית חדרה זכתה בפרס בתחרות מצטייני המחשוב 2020
עיריית חדרה זכתה בפרס בתחרות מצטייני המחשוב 2020
   
חשד: לא היה מרוצה מהעו
חשד: לא היה מרוצה מהעו"ד וניסה להצית את המשרד
כתבות 2018 כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים    אילנית בארי הפתיעה את בעלה ירון בקרב סכינים
אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב    אבי בניהו חגג 60 בברלה מיוזיק קלאב
אלון גל משחק באש    אלון גל משחק באש
אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים    אופיר אוחנה חוגג בענק עם קרב סכינים

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |