ניצב אלון אסור מבנימינה מונה לתפקיד סגן המפכ''ל - פלאשנט חדשות -
יום שני, 21 באוקטובר 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
ניצב אלון אסור מבנימינה מונה לתפקיד סגן המפכ"ל
מאת: שלומי גבאי
יום חמישי, 27 ביוני 2019, 18:01

היום נערך טקס הענקת דרגות ניצב ומינוי סגן המפקח הכללי של משטרת ישראל, במעמד השר לבטחון הפנים, גלעד ארדן ומ״מ מפכ״ל המשטרה, ניצב מוטי כהן
ניצב אלון אסור מונה לתפקיד סגן המפקח הכללי של משטרת ישראל. בתפקידו האחרון שימש כמפקד מחוז צפון במשטרה. ניצב אסור (54) מתגורר בבנימינה נשוי לחגית ואב לשניים. בעל תואר ראשון במשפטים, פילוסופיה ותולדות עם ישראל ותואר שני בתולדות עם ישראל. בין תפקידיו האחרונים: מפקד תחנת פתח תקווה, קצין מבצעים במחוז מרכז ומפקד המכללה הלאומית לשוטרים.

למחליפו בתפקיד מפקד מחוז צפון של משטרת ישראל, מונה תנ"צ שמעון לביא וקודם לדרגת ניצב. בתפקידו האחרון שימש כסגן מפקד מחוז מרכז. תנ"צ לביא (49) מתגורר בהוד השרון, נשוי לשרון ואב לשלושה. בעל תואר ראשון במנהל עסקים ותואר שני במנהל ציבורי. בין תפקידיו האחרונים: ק' אג"מ מחוז תל אביב, מפקד מרחב דן ומפקד מרחב שרון.
ניצב אלון אסור מבנימינה מונה לתפקיד סגן המפכ
ארדן, אסור וכהן (צילום: דוברות המשטרה)
השר לבטחון הפנים, גלעד ארדן אמר בטקס הענקת הדרגות: "משטרת ישראל, שנמצאת בחזית המאבק בטרור ובפשיעה, זקוקה לקצינים ערכיים ומקצועיים שיחזקו את אמון הציבור ואת הביטחון האישי של אזרחי ישראל. עבודת המשטרה לא נפסקת אף פעם, גם לא בתקופת הבחירות, ולכן שמחתי למנות היום לכמה מהתפקידים הבכירים ביותר במשטרת ישראל, "השוטר מספר 2" - סגן המפקח הכללי, ראש אגף תמיכה לוגיסטית, ומפקד המחוז הצפוני, קצינה וקצינים מקצועיים ואיכותיים, שימשיכו לחזק את יכולות המשטרה כאחד הארגונים הבטחוניים החשובים במדינה".

"ניצב אלון אסור וניצב שמעון לביא מגיעים לתפקיד עם ניסיון רב, במיוחד בעבודה מול החברה הערבית, אחד האתגרים המשמעותיים ביותר של המשטרה בשנים האחרונות. ניצב איילת ירוחם היא אחת הקצינות המנוסות במשטרה בתחום התכנון, ארגון ולוגיסטיקה, והיא מביאה לתפקיד ידע וניסיון הכרחיים בתקופה שבה המשטרה סופגת קיצוצי תקציב כואבים. אני גאה שלראשונה תכהן אישה שנייה בתפקיד ניצב במשטרת ישראל, וחמישית בסגל הפיקוד הכללי של המשטרה מאז התחלתי בתפקידי״.

מ״מ מפכ״ל המשטרה, ניצב מוטי כהן, בירך את הקצינים ואמר: ״זהו בוקרו של יום שבו משטרת ישראל משלימה את תמונת סגל הפיקוד הבכיר העתידי של הארגון. איילת משמשת כממלאת מקום של אגף תמיכה לוגיסטית כבר מספר חודשים ומובילה תהליכים ארגוניים שונים, הן בהתייעלות ארגונית והן בהנגשת השירות. אני שמח על מינוייך שמביא עמו עוצמה נשית נוספת לשולחן סגל הפיקוד הבכיר של משטרת ישראל. שמעון, שביצע במשך שנים רבות מגוון תפקידי פיקוד בארגון ואנשים תמיד הלכו אחריך בראש מורם. אין לי ספק שתביא עמך ידע רב ומניסיונך עם מינוייך למחוז הצפוני שהוא אחד המחוזות המאתגרים ביותר״.

לסמפכ"ל המשטרה החדש ניצב אלון אסור אמר מ"מ המפכ"ל: "אלון, שימשת בשנים האחרונות כמפקד מחוז צפון, שם התמודדת רבות עם הפשיעה בחברה הערבית ואתגרים ביטחוניים שונים. הובלת תהליכים לחיזוק המחוז הצפוני, בבניית תחנות משטרה חדשות, בהשקעת מחשבה ובתחום הקהילתי במגזר היהודי והערבי. בתפקידך החדש כסגן המפכ"ל, יש לך הרבה תהליכים ארגוניים להוביל ואין לי ספק שתעשה זאת על הצד הטוב ביותר".
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
כלב תקף שני ילדים שהגיעו לשחק בבית חבריהם בחריש
כלב תקף שני ילדים שהגיעו לשחק בבית חבריהם בחריש
   
עובד בתחנת הכוח בחדרה תובע להכיר במחלת הסרטן כ
עובד בתחנת הכוח בחדרה תובע להכיר במחלת הסרטן כ"פגיעה בעבודה"
   
שוטרים השתלטו על אורח באולם שמחות לאחר שאיים באקדח על הנוכחים
שוטרים השתלטו על אורח באולם שמחות לאחר שאיים באקדח על הנוכחים
   
צעיר מחדרה נעצר בחשד להחזקת אקדח וסמים
צעיר מחדרה נעצר בחשד להחזקת אקדח וסמים
   
אם ושני ילדיה נפצעו בפיצוץ שאירע ברכב
אם ושני ילדיה נפצעו בפיצוץ שאירע ברכב
   
רכש פנטהאוז וטלסקופים כדי להציץ לחדרי שינה של אחרים
רכש פנטהאוז וטלסקופים כדי להציץ לחדרי שינה של אחרים
כתבות 2018 כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
מביאים כבוד לעיר    מביאים כבוד לעיר
מתחדשים במדרסים    מתחדשים במדרסים
שיח מרובע עם ראש הממשלה    שיח מרובע עם ראש הממשלה
מדליסט הזהב גל פרידמן מגרד ביס פלאנט    מדליסט הזהב גל פרידמן מגרד ביס פלאנט

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |