תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה - פלאשנט חדשות -
יום רביעי, 20 באוקטובר 2021
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה
מאת: ראובן יגיל
יום חמישי, 2 בספטמבר 2021, 11:44

כמדי שנה עיריית חדרה העניקה תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים. השנה לקראת חגי תשרי ותחת מגבלות הקורונה, ערכה העירייה אירועי הרמת כוסית חגיגיים לכל אגף בנפרד, ששולבו עם טקסי הענקת תעודות ההצטיינות לעובדים המצטיינים לשנת 2021. ראש העיר: "זהו אירוע הבעת כבוד לעובדים, לעשייתם, ולתרומתם לקידום המערכת העירונית"
טקס הרמת הכוסית של עיריית חדרה לראש השנה התקיים השנה בפורמט שונה, זאת לאור ההתפרצות המחודשת של נגיף הקורונה ומגבלות התו הירוק. השנה נערכו טקסי הרמת כוסית במעמד ראש העיר צביקה גנדלמן לכל אגף בנפרד, במהלכם חולקו תעודות ההוקרה לעובדיה המצטיינים לשנת 2021.
תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה
ראש העיר מעניק תעודה לאיריס אלחדד (צילום: דוברות העירייה)
ועדה מיוחדת בחנה את ההמלצות הרבות שהגיעו ממנהלי האגפים, ובחרה 13 עובדים מצטיינים, מחלקה מצטיינת ואגף מצטיין. ראש העיר גנדלמן בירך את העובדים ואיחל להם חג שמח ושנה טובה, והוסיף כי הענקת תעודות ההוקרה נועדה להוקיר את המשאב החשוב היותר של עיריית חדרה, ואלו כמובן עובדיה המסורים. "זהו אירוע הבעת כבוד לעובדים, לעשייתם, ולתרומתם לקידום המערכת העירונית במטרה להעניק את השירות הטוב ביותר לתושבי חדרה."
תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה
הוקרה והערכה לשושנה שעירי צילום: דוברות העירייה
ואלה העובדים המצטיינים של עיריית חדרה לשנה זו:
איציק פחימה, מפקח ברובע מזרח באגף שפ"ע, עובד בעיריית חדרה 13 שנים, בנימוקי ועדת הבחירה צוין כי פחימה הנו עובד מסור, המבצע את עבודתו על הצד הטוב ביותר, חרוץ ומקצועי.

רחל מלכה, מנהלת מדור חוקי עזר בלשכה המשפטית ובעלת ותק של 27 שנים בעיריית חדרה. בנימוקי הועדה צוין כי מלכה מבצעת את תפקידה במקצועיות, ברמה גבוהה ובאופן מהיר ותכליתי, תוך הענקת שירות יוצא מן הכלל הן כלפי גורמי העירייה והן כלפי גורמי חוץ, ומהווה דוגמא ומופת לעובדת עירייה הרואה בעבודתה שליחות ומחויבות.

גבריאל אבוחצירה, עובד אחזקה באגף החופים, עובד בעירייה 5 שנים. אבוחצירה מבצע תפקידו ברמה מקצועית ואיכותית, מקיים יחסי אנוש עם עמיתיו וממוניו, מעניק שירות יוצא מן הכלל ומפגין רמת מחויבות גבוהה לארגון ונכונות לסייע בכל עת ולתרום לעבודת הצוות ולארגון ככלל.

רויטל טביב, משמשת כמזכירת מחלקת רישוי בנייה באגף ההנדסה ובעלת ותק של 7 שנים בעיריית חדרה. בנימוקי ועדת הבחירה צוין כי טביב היא עובדת מסורה, אחראית ומקצועית, שבנוסף לתפקידיה כמזכירת מחלקה, מרכזת נושאים רבים נוספים, ובנוסף, הנה עובדת מוערכת ואהובה על הממונים, כלל העובדים והפונים למחלקה.

בנימין סויסה, עובד כמאבטח באגף אכיפה ובטחון ובעל ותק של 10 שנים בעיריית חדרה, מסייע למחלקות השונות בשמירה על הסדר בקבלת הקהל, ברגישות, אחריות ונחישות. בנימוקי הועדה צוין כי מיום התפרצות נגיף הקורונה, סויסה אייש את הכניסה לבניין העירייה תוך חשיפה יומיומית וסיכון בריאותו האישית, ותוך הקפדה על כבוד התושבים הנזקקים לשירותי הרשות ועובדי בניין העירייה, וגילוי אחריות בשמירה על שלומם ובריאותם של באי הבניין.

רותי קסנטיני, עובדת כמנהלת מדור גני ילדים באגף אירועים ואחזקת מבני ציבור וחינוך ובעלת ותק של 17 שנים בעיריית חדרה. קסנטיני, כפי שצוין בנימוקי הועדה, הנה עובדת נאמנה ומסורה המבצעת את עבודתה על הצד הטוב ביותר ותמיד נכונה ומוכנה לסייע ולתרום לעבודת הצוות ולארגון ככלל.

אירית ליפשין, עובדת כמנהלת לשכת הגזבר באגף הכספים, עובדת בעירייה כ 35 שנים. כפי שצוין בנימוקי ועדת הבחירה, ליפשין, המשמשת כראש לשכת הגזבר ב 16 השנים האחרונות, מנהלת את הלשכה במקצועיות רבה, ומנהלת את הקשר עם התושבים הפונים ללשכה באורך רוח, ענייניות וסבלנות רבה, תוך הפגנת נכונות לסייע ולתת מענה לכלל הפניות, והענקת שירות יוצא מן הכלל.

איריס אלחדד, עובדת אגף החינוך ובעלת ותק של 21 שנים בעיריית חדרה. אלחדד הנה תומכת הוראה (סייעת) בכיתת חינוך מיוחד על רצף האוטיזם לתלמידים בעלי לקות תקשורתית, בחטיבת הביניים תיכון חדש בית אליעזר תיכון חדרה. כמצוין בנימוקי הועדה, אלחדד, המביאה עמה אנרגיות חיוביות ושמחת חיים גדולה מתוך אהבתה לחינוך, הנה אשת חינוך למופת ועושה רבות למען תלמידיה בכל תחום, בנתינה ללא גבולות, מסירות ומחויבות טוטאלית להצלחתם של הילדים. היא מלווה את הכיתה זו השנה השלישית מכניסתם לחטיבת הביניים ועד היום. היא שומרת על תקשורת מצוינת עם התלמידים והוריהם והם רואים בה כתובת לכל דבר ועניין.

שישי שעירי, עובדת אגף החינוך ומשמשת כמזכירת בית הספר היסודי 'אילן רמון'. כפי שצוין בנימוקי הועדה, שעירי, המשמשת כמזכירה יחידה בבית הספר היסודי הגדול ביותר בעיר, ממלאה את תפקידה ביסודיות, מקצועיות , אחריות ונכונות לסייע ולעשות את הטוב ביותר למען הצוות, התלמידים וההורים.

ווגה וונדמגן, עובדת אגף החינוך ובעלת ותק של 6 שנים בעיריית חדרה, משמשת כמנקה, וכמצוין בנימוקי ועדת הבחירה, מתמידה בעבודתה, אותה היא מבצעת במקצועיות ויסודיות. וונדמגן נכונה לעזור בכל משימה במאור פנים ובשמחה, התלמידים והצוות נהנים מאישיותה הלבבית ועבודתה המסורה.

ירושה דואק, עובדת כסייעת במחלקת החינוך הקדם יסודי שבאגף החינוך ובעלת ותק של 25 שנים בעיריית חדרה. דואק מבצעת את עבודתה מתוך תחושת שליחות, אכפתיות ומסירות, ומתייחסת לגן הילדים בו היא עובדת כאל ביתה השני, משתפת פעולה ומלווה לאורך השנים גננות חדשות שהתקבלו לגן.

עדי הלוי, עובדת כעו"ס באגף הרווחה. הלוי עובדת באגף מזה 13 שנים ובמהלך עבודתה שימשה בתפקידים מקצועיים שונים באגף. ב 9 השנים האחרונות הלוי משמשת כעו"ס לחוק סדרי דין ומרכזת ומדריכה את התחום במחלקה, כמו כן מרכזת ועדות תכנון והערכה הדנות ומחליטות על תכניות טיפול בילדים בסיכון ומשפחותיהם. הלוי היא בעלת מינוי מיוחד של שר הרווחה, המסמיך אותה למתן חוות דעת מקצועיות לבתי משפט לענייני משפחה ולבתי דין רבניים בענייני גירושין ואפוטרופסות. הלוי משקיעה רבות בעבודתה תוך למידה מתמדת לצורך שיפור והצלחת עבודתה, המתבצעת באחריות ומיומנות גבוהה, כל זאת בנועם, הבנה וסבלנות רבה למקבלי השירות, ומשמשת דוגמא ומופת לעבודת צוות.

מלסה טסמה, עובדת כעו"ס אלימות במשפחה במרכז לשלום המשפחה באגף הרווחה ובעלת ותק של 15 שנים בעיריית חדרה. טסמה החלה את עבודתה באגף כעו"ס עם אוכלוסיית העולים והחל משנת 2009 החלה לעבוד במרכז לשלום המשפחה כמטפלת בנשים מהאוכלוסייה האתיופית. היא מלווה נשים במצבים קשים ביותר של פגיעות אלימות קשות, סיכון חיים ופגיעות מיניות. ברגישות גבוהה ומקצועיות, טסמה יודעת ליצור קשר אישי, קרוב, מסור ומשמעותי עם כל אחת מהנשים אותן היא מלווה, ובנוסף לטיפול בנושא האלימות, מסייעת להן במיצוי זכויותיהן והעצמה. בנוסף לטיפול הפרטני, טסמה בולטת בנתינתה ועשייתה למען הקהילה והתושבים והייתה שותפה לפרויקטים אשר סייעו רבות לנשים יוצאות הקהילה האתיופית.
תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה
העובדים המצטיינים עם ראש העיר צילום: דוברות העירייה
אגף ההון האנושי בניהולה של דגנית זילבר, זכה בפרס המצוינות האגפי לשנה זו. האגף פועל במקצועיות ובמסירות כדי שהעובדים יקבלו שירות מיטבי והמנהלים יקבלו כלים שיסייעו להם בניהול העובדים הכפופים להם ובמתן השירות הטוב ביותר לתושבים. האגף פועל למיצוי מרבי של המשאב האנושי בעירייה, לשם הגברה ועידוד תחושת ההשתייכות וההזדהות של העובדים עם הארגון, ולהתאמת המשאב האנושי לצרכי הארגון, טיפול בעובדים והעצמתם, תוך מתן אפשרות למיצוי הפוטנציאל האישי ולמימוש זכויותיהם בעת הכניסה לרשות, בתקופת ההעסקה ובעת הפרישה.

בתקופת הקורונה נדרש האגף להוביל שינויים והתאמות בתנאי ההעסקה ובזכויות העובדים, והקפיד ליידע את העובדים בכל השינויים ובכך שמר על קשר רציף עמם, בין אם שהו בעבודה או נדרשו לשהות בביתם, ודאג לחבק את העובדים החולים והמבודדים בשיחות מעקב ובחלוקת 'ערכות בידוד' ושי לחולים.

לאחרונה זכה האגף להכרה ממשרד הפנים כאגף מצטיין ומקצועי המטפל באופן מיטבי בתנאי העסקתם של עובדי עיריית חדרה. ההכרה הביאה למתן סמכויות עצמאיות בסוגיות שונות שעד כה לא היו בסמכויותיו. מחלקת רכש ולוגיסטיקה באגף הכספים, בניהולה של לילך לוי, זכתה השנה בפרס המצוינות, זאת בשל עובדיה המקצועיים, המעניקים שירות מעולה למקבלי השירותים. המחלקה עברה רה- ארגון לפני כארבע שנים, במסגרתו בין היתר שוכללו שיטות העבודה והוקם מאגר ספקים ממוחשב. פעולות אלה הביאו לייעול עבודת המחלקה, לגידול במספר המציעים ולהוזלת המחירים שמקבלת העירייה, זאת תוך קביעת נוהלי עבודה ברורים והקפדה על שמירת החוקים והתקנות.
תעודות הוקרה לעובדיה המצטיינים של עיריית חדרה
תעודת הוקרה לאירית ליפשין צילום: דוברות העירייה
  כתוב למערכת
עוד כתבות שיכולות לעניין אותך
נחנך המרכז ההוליסטי לגיל הרך בחדרה הראשון מסוגו בארץ
נחנך המרכז ההוליסטי לגיל הרך בחדרה הראשון מסוגו בארץ
   
סדנת הכנה לפרישה לעובדי עיריית חדרה
סדנת הכנה לפרישה לעובדי עיריית חדרה
   
מועצת הנוער פותחת שנה
מועצת הנוער פותחת שנה
   
מאות בהפגנה נגד הקמת שדה תעופה בחדרה
מאות בהפגנה נגד הקמת שדה תעופה בחדרה
   
הרוג מזכרון יעקב בתאונה קשה צפונית לפורידיס
הרוג מזכרון יעקב בתאונה קשה צפונית לפורידיס
   
מטען חבלה התפוצץ ברכב באור עקיבא
מטען חבלה התפוצץ ברכב באור עקיבא
כתבות 2018 כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
ציוצים
הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב    הזוג התל אביבי הרותח מגיע לזכרון יעקב
מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה    מפגש תימני אסלי נערך השבוע במסעדת האופרה בחדרה
פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה    פיטר פלצ'יק מתאמן חזק לאולימפיאדה
המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית    המיזם שיביא לכם את המשלוח מהשמיים עד הבית
"מותג התיקים של תהל שדות"
...

היוצרת בחרס
...

שבוע אחרון לחופשת הקיץ - יוצאים לבלות באוויר הפתוח באתרי רשות הטבע והגנים
שבוע אחרון לחופש הגדול ולפני שמכינים את הילקוטים והקלמר...

"היהלום שבכתר"
עדי דרורי היא בעלת המותג- EDDI תכשיטים משובצים יהלומים....

עיצוב פנים מתחיל מבפנים: הסטודיו והבלוג של גל צבר
גל צבר בעלת סטודיו ובלוג לעיצוב פנים ולאיזון החיים. כיל...

תיירות ונופש
3 צימרים מובילים בצפון 3 צימרים מובילים בצפון
הכירו את הצימרים המומלצים ביותר בצפ...
תיירות ונופש | ממומן

פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה פאן אנד סאן - איציק כהן כובש את נהריה
בין שלל הצגות וצילומים לסדרה חדשה, ...
תיירות ונופש

חופשה אומנותית בישראל חופשה אומנותית בישראל
אפשרות מאוד מיוחדת לחופשה ולנופש הי...
תיירות ונופש | ממומן

לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה לחגוג את יום הבסטיליה במלון בעיר השכנה
מלון הספא העירוני DAVID TOWER הנמצא...
תיירות ונופש

ללמוד להעריך את הטבע: שמורות טבע בצפון ללמוד להעריך את הטבע: שמורות טבע בצפון
הקיץ מתקרב אלינו בצעדי ענק, וזה בדי...
תיירות ונופש | ממומן

טיפים והמלצות
טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך טיפים שיעזרו לכם לבחור חשמלאי בחדרה מוסמך
כל הטיפים לבחירת חשמלאי מוסמך בחדרה...
טיפים והמלצות | ממומן

טיפים לצביעת דירה בחדרה שכדאי לכם להכיר טיפים לצביעת דירה בחדרה שכדאי לכם להכיר
אחת השאלות הראשונות שיכולות להעסיק ...
טיפים והמלצות | ממומן

טיפים לעיצוב המשרד על ידי מודולרי ריהוט משרדי טיפים לעיצוב המשרד על ידי מודולרי ריהוט משרדי
מרגישים כי המשרד הקיים כבר אינו עומ...
טיפים והמלצות | ממומן

חיטוי באוזון - מה זה אומר? חיטוי באוזון - מה זה אומר?
חיטוי נוצר על מנת שנוכל לחטא את כל ...
טיפים והמלצות | ממומן

מערכות מיזוג אוויר: בואו נראה מה חשוב לדעת עליהן מערכות מיזוג אוויר: בואו נראה מה חשוב לדעת עליהן
מערכות מיזוג אוויר מפיצות אוויר קרי...
טיפים והמלצות | ממומן

בעריכת: מירב טור
"נעלי סינדרלה החדשות" הקמבאק המטורף של נעלי הסניקרס
בשנה האחרונה הנו עדים לתופעה שחוזרת אלינו לעולם האופנה ...

איך מגיפת הקורונה השפיעה על עולם האופנה איך מגיפת הקורונה השפיעה על עולם האופנה
עולם האופנה ספג פגיעה קשה בהתמודדות עם מגיפת הקורונה. ה...


© כל הזכויות שמורות לפלאשנט            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |
פלאשנט - חדשות חדרה והסביבה | עיתון בחדרה | עיתונים מקומיים בחדרה | מקומונים בחדרה | מגזין בחדרה והסביבה | מגזינים בחדרה | עיתון בחדרה והסביבה | מקומון בחדרה והסביבה