פלאשנט ספורט - חדרה נערכת למשחק מול באר שבע
יום רביעי, 23 באוקטובר 2019
חדשות   ספורט   בריאות   חינוך   תרבות   עסקים   צרכנות    רכילות
חדרה נערכת למשחק מול באר שבע
מאת: רון איתן
יום שישי, 30 בנובמבר 2018, 07:45
ניסו אביטן: "ברור שאנחנו מגיעים למשחק החוץ הכי קשה שיכול להיות, מעט מאוד קבוצות הצליחו לצאת מטרנר עם נקודות, אבל אנחנו מבחינתנו כמו בכל מגרש באים במטרה לקחת נקודות ואם נצליח זה יהיה גדול עבורנו.
מאמן הפועל חדרה, ניסו אביטן, לקראת המשחק בשבת בבאר שבע: "בעניין האישי – זה מאוד מרגש לחזור לעיר שלי, אני מאוד אוהב את העיר שלי, מרגיש את האהבה כלפיי ואת הפרגון, אבל בסוף אחרי כל ההתרגשות יהיה משחק כדורגל. ברור שאנחנו מגיעים למשחק החוץ הכי קשה שיכול להיות, מעט מאוד קבוצות הצליחו לצאת מטרנר עם נקודות, אבל אנחנו מבחינתנו כמו בכל מגרש באים במטרה לקחת נקודות ואם נצליח זה יהיה גדול עבורנו."

על העובדה שיראה את המשחק מהיציע: "אני תמיד מעדיף להיות על הקווים. בעניין הזה נגרם לנו עוול כפול. לא הייתי צריך להיות מורחק. אם הייתי עושה משהו לא בסדר אני יודע להתנצל, אבל לא עשיתי שום דבר חריג וכמובן שהעונש הוא חסר פרופורציות".

משחק מרגש עבורו. ניסו אביטן  (צילום: שלומי גבאי)
על היכולת המקצועית: "אנחנו כל הזמן עובדים וכל הזמן משתפרים, ובגדול אנחנו מרוצים מהמקום שבו אנחנו נמצאים היום. ההגרלה זימנה לנו רצף של משחקים מאוד קשים, זה יכול ללכת לכיוונים פחות טובים, אבל ידענו שגם ימים כאלה יגיעו. המשחק מול באר שבע הוא קשה בכל מצב".

על חודש דצמבר העמוס: "אנחנו מתכוננים לחודש דצמבר מתחילת העונה. ידענו את הלוח כבר בקיץ, ישבנו וניתחנו את הדברים. חודש דצמבר הוא חודש קשה מאוד, 7 משחקים זה מטורף, מבחן קשה לכולם ברמה הפיזית והמנטלית".

הקשר הצרפתי קווין טאפוקו: "אנחנו מגיעים לבאר שבע לאחר שני הפסדים ונרצה לחזור לקחת נקודות. אם נפסיד זה יהיה מובן מאליו, אם ננצח יגידו שזה מדהים, אנחנו צריכים להגיע לשם, לשחק את המשחק שלנו ולנסות לקחת נקודות".

על הנסיגה ביכולת של חדרה: "זה נורמלי, התחלנו מצוין את העונה ולקחנו המון נקודות ועכשיו אנחנו מעט עייפים, ובנוסף היריבות למדו אותנו. אנחנו צריכים להסתכל על עצמנו, להשתפר ואני בטוח שנחזור לנצח".
  כתוב למערכת
כתבות שיכולות לעניין אותך עוד
אוחיון נפצע במהלך אימון והועבר לחדר ניתוח
   
הפועל חדרה למען החיילים
   
איומים על מנכ"ל קבוצת מכבי חיפה
   
יהב גורפינקל חזר להפועל חדרה
   
"פרינטר סנטר" תעניק חסות לקבוצת הפועל חדרה
   
קבוצת הפועל חדרה יצאה למחנה אימונים בבולגריה
כתבות ארכיון
 
 האימייל האדום
בואו לבקר בדף
הפייסבוק של פלאשנט
מביאים כבוד לעיר    מביאים כבוד לעיר
מתחדשים במדרסים    מתחדשים במדרסים
שיח מרובע עם ראש הממשלה    שיח מרובע עם ראש הממשלה
מדליסט הזהב גל פרידמן מגרד ביס פלאנט    מדליסט הזהב גל פרידמן מגרד ביס פלאנט
  מבט לעבר      

© כל הזכויות שמורות לפלאשנט 2017            אודות האתר | כתבו לנו | תנאי שימוש | פרסמו אצלנו |